СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

13 апреля 2017 | НОВИНИ | 1 комментарий | №15 (1098)

…МЕР ПРИЗНАЧИВ ДАТУ НОВОСІЛЛЯ

На п’ятий місяць після перерізаної червоної стрічки на вхідних дверях центрального корпусу Охтирської лікарні дійде черга і до новосілля. Міський голова Ігор Алєксєєв нарешті «видавив» з керівництва відділу охорони здоров’я і ЦРЛ конкретну дату відкриття двох поверхів лікарні, зданих в експлуатацію і переданих на баланс міської ради – на перший робочий день травня, виходить у середу, 3 травня. На цю дату і час – 11.00 мер призначив офіційне відкриття відділень і запросив на оглядини депутатів, працівників органів місцевого самоврядування та всіх бажаючих. Сюди до цього часу повинні переїхати приймальне, ортопедичне, оторинологічне і офтальмологічне відділення. Зараз завозяться меблі, встановлюється обладнання.

…БУДЕ ПРОДОВЖЕННЯ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

Охтирські села не поспішають об`єднуватися, уважно слідкуючи за розвитком подій у першій в районі об`єднаній територіальній громаді, до якої увійшли Грунь, Куземин, Рибальське, В`язове та Гнилиця. Начебто погоджуються на об`єднання Чупахівка з Грінченковим, але двох сільрад недостатньо, а сусіди не хочуть позбуватися свого нинішнього статусу. Тому на 14 квітня планується виїзна консультація першого заступника голови Сумської облдержадміністрації Олександра Марченка до Охтирського району щодо створення об’єднаних тергромад на підпорядкованій території. Може, посадовець зуміє знайти підходящі аргументи, аби умовити селян на створення ще хоч однієї великої громади.

…АЛЕКСЄЄВ ТА СУПРУН БРАЛИ ДО РУК ЗБРОЮ

Мери міст та голови держадміністрації Сумщини пройшли вишкіл загонів територіальної оборони. Випробовували себе на 5-ти локаціях. Близько 200 посадовців, а серед них міський голова Охтирки Ігор Алєксєєв та голова Охтирської райдержадміністрації Віталій Супрун стріляли з автоматів Калашникова і пістолетів Макарова, кидали гранати, надавали першу медичну допомогу та збирали й розбирали зброю. Загалом практичні навчання тривали близько 3-х годин. Проводили тренування, аби поновити військові навички організаційного ядра загонів територіальної оборони. Представники районів зазначили, що на місцях вони вже формуються та до осені мають бути укомплектовані.

…БУДЕ РЕМОНТ КУРГАНУ

250 тиc. грн. виділено з районного бюджету на капітальний ремонт пам’ятних стел та вічного вогню на Кургані бойової слави. Про це повідомів на апаратній нараді голова райдержадміністрації Віталій Супрун.

 Комментарии (1)

 

  1. Пионер пишет:

    Нащо отой курган?Треба Бандеру кам’яного у весь зрiст встановити.Зразу запануймо

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: