ТАЛАНТ-ШОУ

15 апреля 2017 | КУЛЬТУРА | Нет комментариев | №15 (1098)

З поміж більше ніж двох сотень учасників було обрано кращих з кращих. І на минулому тижні в Районному будинку культури відбувся гала-концерт переможців конкурсу та їх нагородження.

Відділом молоді 12 апреля 2017 г. та спорту спільно з відділами освіти, культури і туризму був проведений ІІ фінальний тур міського конкурсу дитячої та юнацької творчості «Алло, ми шукаємо таланти». Учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста, студенти «Охтирського центру ПТО» та Охтирського коледжу СНАУ змагалися у в інструментальному, цирковому, театральному, хореографічному та вокальному жанрах.

Такої порції позитиву, драйву та емоцій годі й шукати. Охтирським талантам вдалося запалити захопливі погляди глядачів неймовірним артистизмом, покращити настрій гуморесками, налаштувати на ліричну хвилю декламуванням поезії, здивувати цирковими трюками та акробатичними номерами, загіпнотизувати магією танцю та солов’їними піснями.

Учасники хореографічного колективу “Сувенір” Богдан Тетерін та Мтас Шелест (керівник Клавдія Кравченко)

Талановиті діти є, а значить, і майбутнє у нас є! – девіз номера.

Ліза Плащова та Юлія Похорня протягом чотирьох років відточують майстерність акробатичного мистецтва

Інструментальна композиція “Голубой вагон” у виконанні Віталія Тищенко повернула читачів у загадковий світ дитинства.

Учень школи №1 Михайло Самонов загіпнозував публіку майстерно виконаними фокусами, а юному ілюзіоністу допомагав міський голова Ігор Алексєєв. В його руках одна кулька подвоїлася, а дві гривні перетворилися на одну.

Дуєт спортивного бального танцю “Реверанс” у складі Владислава Макєєва та Єлизавети Романюк вразив феєрією пластики та спортивного бального шарму.

Дар’я Роскошна чуттєво декламувала вірш Ліни Костенко “Я егоїстка?”

Переможці конкурсу окрім грамот міського голови та солодких подарунків, отримали овації глядацької зали та сценічний досвід. Доки в Охтирці підростатимуть такі обдаровані та всебічно розвинені діти і проводитимуться подібні заходи, місто може спати спокійно, адже його майбутнє не видається таким вже й туманним.

Концерт відвідала Олена Кириченко

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: