МЕДИЧНА РЕФОРМА: ЛІКАРНЯ СТАНЕ ПІДПРИЄМСТВОМ

19 апреля 2017 | НОВИНИ | 1 комментарий | №16 (1099)

За відповідний законопроект №2309а-д “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань охорони здоров’я” проголосували 280 депутатів. Згідно із пояснювальною запискою документу, основною метою законопроекту “є комплексне реформування системи охорони здоров’я України задля створення мережі державних так комунальних закладів охорони здоров’я з достатнім рівнем самостійності для надання ефективного та своєчасного медичного забезпечення населення”. Законом встановлюється низка стимулів, в тому числі фінансових, для такої реорганізації закладів охорони здоров’я, також врегульовуються особливості укладення трудових контрактів з їх керівниками та уточнюються джерела фінансування надання медичної допомоги медзакладами.

За словами голови комітету з питань охорони здоров’я та співавтора законопроекту Ольги Богомолець, нова норма закону дасть поштовх для запровадження більш ефективних форм господарювання в в системі охорони здоров’я України. “Закон надасть закладам охорони здоров’я фінансову та управлінську автономію для забезпечення ефективного використання фінансових, матеріально-технічних та кадрових ресурсів”, – зазначила вона, презентуючи документ з трибуни парламенту.

Богомолець зауважила, що новий закон не примушує медзаклади реорганізуватись в підприємства, при бажанні вони можуть лишитись на державному утриманні. Ті ж, які вирішать відмовитись від держфінансування, отримають пільгові умови переходу на нову форму діяльності.

 Комментарии (1)

 

  1. Пионер пишет:

    Пiсля “запровадження більш ефективних форм господарювання ” нашому мiсту конче буде потрiбний ще один морг.А краще два.I крематорiй.Бо така кiлькiсть населення владi не потрiбна.Занадто нас багато для тих “форм”.Заважаєм рiзноманiтним богомольцям панувати.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: