СЕРІАЛ «СПРАВА ЛІКАРІВ»

19 апреля 2017 | НОВИНИ | 4 коммент. | №16 (1099)

НЕОФІТНІЙ ДОВЕЛИ ПОКИ ЩО ТІЛЬКИ КОРУПЦІЮ

Правоохоронці ще розслідують резонансне кримінальне провадження щодо можливого катування хворих у другій обласній психлікарні.

Але крім цього Охтирська місцева прокуратура виявила факт здійснення головним лікарем Лілією Неофітною адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Встановлено, що вона неодноразово видавала накази про прийом на роботу в психлікарню, переведення на посади, зокрема санітарки і буфетниці, а в подальшому – звільнення свого сина. Крім того, керівник закладу випустила ряд наказів щодо призначення самої себе на посаду лікаря-психіатра відділення, виплату собі надбавки, матеріальної допомоги тощо. При цьому вона не повідомляла про наявність реального конфлікту інтересів безпосередньому керівнику, як того вимагає діюче законодавство.


Лілія Неофітна

За вказаним фактом управлінням захисту економіки в Сумській області до суду було направлено два адміністративні протоколи. 12 квітня суд першої інстанції завершив їх розгляд і визнав колишнього головного лікаря винною по ч.1 ст.172-7 (порушення вимог щодо попередження і врегулювання конфлікту інтересів).

На Лілію Неофітну накладено адміністративне покарання у вигляді штрафу у розмірі 3400 гривень.

 

 Комментарии (4)

 

 1. Вася пишет:

  Правоохоронці ще розслідують резонансне кримінальне провадження

 2. Вася пишет:

  Ну фотка не “ублюдочна”, лише від березня місяця, піди й пошукай поновіше грамотію. А фраза “поки що” розуміється як те, що справу не завершено.

 3. Гарант пишет:

  Роксолана как обычно, в своем стиле- выбрала самую ублюдочную фотку. Фотка в статье – со времен содержания Неофитной в СИЗО. Ну а слова в заголовке: “поки що” – много чего говорит о Роксолане.

 4. Пионер пишет:

  Якась кисленька панi Лiлiя.Куди й подiлась вся експресiя

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: