СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

19 апреля 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №16 (1099)

…МАРШРУТКИ ХОЧУТЬ ПО 5 ГРН.

До міського голови надійшли звернення від приватних перевізників міста з проханням підвищити з 1 травня 2017 року тариф на проїзд пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в розмірі 5 гривень. З цього приводу відбулося засідання комісії з питань контролю за станом обслуговування пасажирів автомобільним транспортом загального користування на території м. Охтирка. Основним питанням був розгляд дповідомлення перевізників про намір підвищити тарифи на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. Рішенням засідання комісії було визначено необхідність створення робочої групи щодо перевірки достовірності наданої перевізниками інформації шляхом організації обстеження пасажиропотоків. Секретар комісії надала інформацію про проведені перевірки з питань дотримання перевізниками пасажирського транспорту умов договорів та виявлені порушення. Було прийняте рішення заслухати пояснення порушників на черговому засіданні комісії.

…В ОХТИРЦІ ЗАЦВІТЕ САКУРА

Три саджанці сакури та хрещатий барвінок висадили в центрі міста бібліотекарі спільно з студентами та викладачами Центру ПТО в рамках відзначення в Україні у 2017 році Року Японії в Україні. Охтирчани долучилися до реалізації запланованих в державі заходів та мають сподівання, що після упорядкування прилеглої території біля центральної дитячої бібліотеки під стилізований сад каменів, в місті з’явиться місце, де можна буде під біло-рожевими квітами мріяти про далекі мандрівки та віддатися філософським роздумам.

…РАЙОН ОТРИМАЄ ЧОТИРИ АВТОБУСИ

«Як поінформувала т.в.о. директора Департаменту освіти і науки ОДА Олена ПОПОВА, до 1 вересня Сумщина має отримати 29 шкільних автобусів. 5 із них – на умовах повного державного фінансування і 24 – на умовах співфінансування. Найбільше, а саме 5 шкільних автобусів, поїде у Сумський район, в Охтирський – 4, Буринський –2, Краснопільський, Лебединський, Липоводолинський по 1. Голова облдержадміністрації Микола Клочко доручив т.в.о. директора Департаменту освіти і науки більш активно співпрацювати з керівниками міст і районів, щоб і в цьому році вони могли скористатися субвенцією на закупівлю автобусів та передбачити кошти для співфінансування у своїх бюджетах.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: