НОВОВВЕДЕННЯ

21 апреля 2017 | НОВИНИ | 1 комментарий | №16 (1099)

У ПЕНСІОНЕРІВ ТЕЖ МАЮТЬ БУТИ БАНКІВСЬКІ РАХУНКИ

Пенсіонерів можуть зобов’язати відкривати рахунки в банках і займатися щомісячним перерахунком коштів.

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко заявив, що монетизація субсидій має дві складові, одна з яких значне ускладнення процедури їх оформлення. “Монетизація субсидій має дві складові. Перше – це монетизація розрахунків між постачальниками послуг, тобто, сьогодні це кліринг, сьогодні це папірці, сьогодні це взаємозаліки. Нам радять монетизувати цю частину системи субсидій, і я це повністю підтримую. Друга частина – це безпосередня монетизація субсидій споживача. І тут виникають у нас великі питання, монетизація субсидій дуже істотно ускладнить процедуру оформлення субсидій”, – заявив Розенко. Він додав, що виступає за спрощення процедури оформлення субсидій. “Я пишаюся тим, що ми свого часу запропонували систему субсидій, які можна було оформити дуже просто, я проти того, щоб людям було важче. А тут починається, відкриття рахунків в банках, переказ коштів щомісячний і не в кожному селі у нас є відділення банків”, – сказав Розенко. Нагадаємо, влада заговорила про монетизацію субсидій на компослуги ще на початку року. Так президент Петро Порошенко заявив, що “ці виплати будуть монетизовані, так як цього вимагає МВФ”. Подробиць монетизації не повідомила ні глава держави, ні його прес-служба.

ПРИВАТНИХ ДЕТЕКТИВІВ ЛЕГАЛІЗУВАЛИ

Верховна Рада ухвалила закон про приватну детективну (розшукову) діяльність (№3726).

За законопроект у другому читанні проголосував 261 народний депутат на пленарному засіданні в четвер. Закон визначає загальні правові основи організації приватної детективної діяльності, передає Інтерфакс-Україна. Відповідно до ухваленого законопроекту, приватна детективна діяльність здійснюється з метою пошуку, збору і фіксації інформації, розшуку предметів, майна, людей і тварин, встановлення фактів і з’ясування обставин на замовлення клієнта та згідно з договорами про надання приватного розшукових послуг. Приватним детективом може бути громадянин України, який досяг 21 року, володіє державною мовою, має вищу юридичну освіту або стаж роботи в оперативних підрозділах або органах досудового розслідування не менше 3 років, що пройшов відповідне навчання з метою здійснення приватної детективної (розшукової) діяльності і отримав відповідне свідоцтво про право займатися такою діяльністю. Відповідно до закону, приватний детектив не може бути службовим або посадовою особою органів державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронних або судових органів влади.

НА РИНКУ АВТО ПРОГНОЗУЮТЬ ГРАНДІОЗНІ ЗМІНИ

На українському ринку автомобілів відбудуться грандіозні зміни.

Якщо Верховна Рада прийме законопроект “Про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання розвитку галузі електричного транспорту в Україні”, до 2020 року близько 15% продажів авто припаде на електрокари. Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передає Обозреватель. “Для стрімкого розвитку ринку ми плануємо тимчасово, до 1 січня 2023 року, звільнити від ПДВ імпорт і подальші постачання електричного транспорту, а також зарядних станцій. Також ми звільняємо такий транспорт від сплати акцизу. Тут ми не торкаємося електробусів, оскільки це єдиний, крім тролейбусів, вид колісного електротранспорту, який ми хоч і повільно, але виробляємо в Україні”, — розповів Омелян. За словами чиновника, після того, як на шостому році повернеться імпорт ПДВ на електромобілі, вітчизняне і локалізоване стратегічними інвесторами виробництво електротранспорту залишиться конкурентним в плані ціни. “Це також відбудеться тимчасово, до 1 січня 2028 року, скасування імпортного ПДВ на комплектуючі до електротранспорту та зарядних станцій. На цьому етапі ми передбачаємо початок масового виробництва електрокарів в Україні. Нарешті, третій компонент реформи передбачає тимчасове, до 1 січня 2033 року, введення нульової ставки ПДВ на вироблений в Україні електричний транспорт, комплектуючі до нього, зарядні станції та комплектуючі до них”, — пояснив глава Мініфраструктури.

“ПЕРЕНЕСЕННЯ” МОБІЛЬНОГО НОМЕРА ВІДКЛАДАЄТЬСЯ

Вищий господарський суд України відправив на новий розгляд справу про «перенесення номеру від одного оператора до іншого».

Суд, розглянувши 12 квітня касаційну скаргу ТОВ «Діалінк», скасував рішення судів попередніх інстанцій про визнання укладених договорів Українського державного центру радіочастот з SI Center щодо запуску в Україні послуги перенесення номера (MNP – Mobile Number Portability). Це означає, що процес розгортання системи «Централізована база даних перенесених номерів» знову припинено мінімум на кілька місяців. «Потрібно зазначити, що наведене судове рішення призупинило проект по впровадженню MNP майже на фініші: на цьому тижні команда» Ес Ай Центр «планувала завершити процес установки і настройки основного обладнання на майданчику резервного центру обробки даних», – сказано в прес-релізі. У SI Center також нагадали, що юристами «Діалінк» в цілому було подано близько 20 судових позовів, у зв’язку з чим компанія більше півроку не мала можливості приступити до впровадження послуги MNP в Україні. Раніше повідомлялось, що у 2017 році в Україні з’явиться послуга перенесення мобільного номеру.

 Комментарии (1)

 

  1. Пионер пишет:

    Першу “зарядну станцiю” треба поставити там де Куп’єваха.А потiм наступну в Крисiно.I так до самого Харкова. Шлях гарний.Гей гей з вiтерцем на електрокарi

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: