26 КВІТНЯ – ДЕНЬ СЕКРЕТАРЯ

22 апреля 2017 | БЛОГИ | 1 комментарий | №16 (1099)

ЗАКОХАНА В РОБОТУ

Кажуть, що театр починається з гардеробу. А ось будь-яка установа починається із секретаря, який є обличчям та координуючим центром організації, правою рукою керівника.

На фото Світлана Оганова, секретар
приймальні голови Охтирської
районної ради

З впевненістю можна сказати, що Охтирській районній раді з обличчям пощастило. Коли не завітаєш до приймальні, тебе завжди люб’язно вислухають, спробують допомогти та при цьому не забудуть посміхнутися. З 1998 року на цій посаді плідно та чемно працює, проявляючи свої ділові, організаторські і комунікативні якості Світлана Оганова.

«Основний вал моєї щоденної роботи полягає в опрацюванні звернень громадян, – розповідає Світлана Григорівна. – Буває, що прокидаюся і зранку настрій починає кульгати. Але з початком робочого дня тінь смутку одразу зникає з мого обличчя, а їй на зміну приходять позитивні думки та посмішка. Мій девіз – стався до людей так, як ти хочеш, щоб вони відносилися до тебе. Тому моя життєва філософія полягає у допомозі кожному, хто її потребує. Інколи до мене звертаються мешканці району з питаннями, які далекі від компетенції голови райради, тоді слушна порада чи добре слово стають мені в нагоді. Я люблю свою роботу і не уявляю себе на іншому місці. Також обожнюю квіти, природу, спорт та активний відпочинок».

 Комментарии (1)

 

  1. Зоя пишет:

    Хоть один раз увидела ее при деле. Пять баллов кореспонденту газеты, что хоть таким образом секретарь райсовета взял ручку и журнал.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: