СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

27 апреля 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №17 (1100)

…”БУЗКОВИЙ ГАЙ” В ОХТИРЦІ

29 квітня з 10:00 до 14:00 в Охтирці за підтримки Управління молоді та спорту Сумської ОДА в рамках реалізації проекту охтирської міської молодіжної організації буде проведена толока під назвою «Бузковий гай». Місце проведення толоки – берег річки Охтирка від містка по вул. 8-го Березня до пров. Чернишевського з повним прибиранням смітника по пров. Радіщева. Також згодом в рамках даної акції буде висаджено бузок та облаштовано територію на березі річки лавами для відпочинку. По завершенню толоки всіх учасників акції пригощатимуть смачним кулішем.

…РОДИНАМ ЗАГИБЛИХ І ПОРАНЕНИХ – ДОПОМОГУ

Координаційна рада з надання допомоги учасникам АТО та членам їх родин при Департаменті соцзахисту населення ОДА закликала всіх, хто ще не скористався можливістю отримати грошову допомогу, звернутися із відповідною заявою для отримання матеріальної підтримки. Адже з початку цього року вже надано допомогу 4 сім’ям загиблих та 43 пораненим при виконанні службового обов’язку під час проведення АТО на загальну суму 1,5 млн. грн. Три родини загиблих отримали допомогу на поліпшення матеріально-побутових умов проживання на суму 136 тис. грн. У рамках Обласної програми соцзахисту населення на 2013-2016 роки, починаючи з 2014 року виплачена допомога сім’ям 96 загиблих та 298 постраждалим на суму майже 20 мільйонів гривень.

… МУЗИЧНІ СУБОТИ БІЛЯ АЛЬТАНКИ

Охтирська дитяча музична школа започатковує серію музичних заходів щосуботи о 18.00 годині на майданчику біля альтанки, присвячених 60-річчю з часу заснування дитячої музичної школи. Талановиті вихованці та викладачі покажуть свою майстерність та подарують всім години чарівного спілкування з прекрасним. Зустріч з музикою кожної суботи з 18.00.

…ТЕЦ – У КОМУНАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ

Міська рада отримала відповідь від Міністерства палива і енергетики за підписом міністра Ігоря Насалика на звернення щодо можливості передачі цілісного майнового комплексу Охтирської ТЕЦ у комунальну власність в зв’язку із закінченням строку дії договору оренди. З відповіді стало зрозуміло, що Міністерство мало намір повернути майно у державну власність, але враховуючи прохання місцевої громади, згодне передати його у комунальну власність. Це питання буде винесене на сесію міської ради.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: