ПОЧЕКУН ВСІВСЯ НА ЗУПИНЦІ

30 апреля 2017 | АКТУАЛЬНА ТЕМА, ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №17 (1100)

СМІТТЯ НА ОХТИРСЬКІЙ ЗУПИНЦІ ПОБЛИЗУ “МІСЬКГАЗУ” МОЗОЛИТЬ ОЧІ ВЖЕ НЕ ПЕРШИЙ МІСЯЦЬ

Ми вирішили почекати і не затьмарювати святковий випуск газети фотографіями з непотребом та ДАТИ ЧАС КОМУНАЛЬНИКАМ, АБИ ТІ ЙОГО ПРИБРАЛИ. ТА СТАЛОСЯ НЕ ТАК, ЯК ГАДАЛОСЯ…

Великдень відгуляли, а сміття як лежало в центрі міста, так і досі там прохолоджується. Помітила це й наша читачка Олена Костянтинівна, яка зателефонувала до редакції і поскаржилася на сміття під ногами на зупинці. «Так огидно чекати на маршрутку поряд з недопалками, порожніми пляшками та ще бозна чим. А звичайнісінький сміттєвий бак зміг би виправити дану ситуацію. Та ще й мізків би додати декому, щоб не кидали непотріб собі під ноги», – ділиться наболілим наша читачка.

Навіть свині, і ті справляють фізіологічну потребу не деінде, а в закутку сараю. Та деякі містяни, зіпхавшись на вищу сходинку еволюційного розвитку (в порівнянні з тими ж свинями), не доросли навіть до розуміння культури поводження зі сміттям. Якщо недопалок чи порожній стаканчик опиняється в руці, перша реакція – треба його негайно кудись жбурнути. З іншої сторони – якби поряд був сміттєвий бак, то ймовірність чистої підлоги на зупинці була б в рази більшою.

Та що там зупинка – це лише крапля в морі. Таких неприглядних, захаращених місць по місту та за його межами хоч греблю гати. Одразу приходить на думку анекдотичний випадок з життя. «Стихійне сміттєзвалище десь на околиці міста, на узліссі. На сосні висить табличка з надписом: «Викинув сміття – не забудь хрюкнути!» Зупиняється потриманий Мерседес, чолов’яга витягує з багажника здоровенний, смердючий мішок зі сміттям, кидає його і збирається їхати. Повз проходила бабуся і дорікнула порушнику: «Ти що, читати не вмієш?». На що чоловік відповів: «Я ж хрюкнув!» Тому, шановні, стійте й чекайте в образі Почекуна, ВИЗИРАЮЧИ СВОЮ «МАРШРУТКУ-СОБАЧУ БУДКУ», ПОКИ ХТОСЬ ТАКИ СПРОМОЖЕТЬСЯ ПРИБРАТИ НА ЗУПИНКАХ.

Олена Нікуліна

СЛОВНИЧОК: Ждун або Почекун – скульптура нідерландської художниці Маргріт ван Бріфорт, створена в 2016 р. для Лейденського університету (Нідерланди). За задумом автора Почекун – це моторошна і незвичайна помісь людини із північним морським слоном і величезною личинкою комахи, без ніг, зате з людськими руками й безліччю складок, яка відображає сувору дійсність будь-якої події, що відбувається в нашому, не надто райдужному, житті. Творіння присвячене пацієнтам, які довго очікують на прийом лікаря і сидять у залах очікування.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: