РЕЙТИНГ ШКІЛ ВІД “РОКСОЛАНИ”

30 апреля 2017 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | Нет комментариев | №17 (1100)

Програми в усіх школах одні й ті ж, підручники однакові, але кожна окремо взята школа – острівок знань та корисних практичних навичок, квиток у доросле майбуття. І саме від фундаменту, закладеного в шкільні роки, залежить доля наших дітей та онуків. Тому аби допомогти батькам визначитися із доленосним питанням: в яку школу краще віддати своє чадо та підвести підсумки 2016-2017 навчальних років, «Роксолана» вирішила провести опитування на своєму сайті, аби з’ясувати, яка школа в Охтирці найкраща.

З першого дня голосування неабияку активність проявили учні та педагогічні колективи першої та третьої шкіл, а потім до них приєдналася й друга школа. Шквал коментарів з приводу найкращого освітянського закладу накрив сайт «Роксолани». Дописувачі обвинувачували номінантів на перемогу в недобросовісному голосуванні та накручуванні балів, закидували й використання програми «Анонімайзер» та отримання азів хакерства на шкільних уроках інформатики. Вчитель школи № 11 навіть назвала наше опитування «дешевим шоу», на що опоненти доречно зауважили: «б’юся об заклад на плитку шоколаду, що якби її школа опинилася на першому місці, вона б не була обурена, а дуже навіть щаслива. І це не шоу, а показник активності і небайдужості учнів, випускників, працівників шкіл і непоганий спосіб довести, що саме моя школа краща. І не треба надувати щоки тим, хто відстає у рейтингу. Не всім же бути першими».

Голосування тривало по 19 квітня включно і завершилося з наступними результатами: перше місце розділили між собою друга школа, назбиравши 3125 голосів, та ЗОШ № 3 – 3075 голосів, а перша школа наколядувала 2147 лайків.

Тому «Роксолана» вирішила завітати до переможців в гості, аби з’ясувати, як їм вдалося так продуктивно організувати голосування.

 

 Добавить комментарий

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: