РЕМОНТ СУДУ НА 9 МІЛЬЙОНІВ

30 апреля 2017 | НОВИНИ | 1 комментарий | №17 (1100)

КІЛЬКАМІЛЬЙОННИЙ РЕМОНТ ДЛЯ НОВОГО ПРИМІЩЕННЯ ОХТИРСЬКОГО СУДУ, ЩО ЗНАХОДИТИМЕТЬСЯ ЗА АДРЕСОЮ ВУЛ. ЯРОСЛАВСЬКОГО, 2, ДЕ КОЛИСЬ ЗНАХОДИЛАСЯ ФІЛІЯ БАНКУ, БУДЕ РОБИТИ ФІРМА, ЩО ЗАПРОПОНУВАЛА НАЙБІЛЬШУ ЦІНУ

Чому та що буде з приміщенням в центрі міста, яке протягом тривалого часу простоювало, засипалося сміттям та облаштовувалося під притулок для тварин, бо хтось з містян поставив там собачу будку (читайте про це в № 45 від 9 листопада 2016 р. в матеріалі на 20 сторінці «Загашники на Ярославського»), з’ясовувала «Роксолана».

Територіальне управління ДСА в Сумській області провело через електронну систему «Prozorro» відкриті торги на проведення капремонту суддівської адмінбудівлі. В аукціоні взяли участь кілька претендентів: колективне управління механізації будівництва об’єднання «Сумиагробуд» – 9 448 532 грн (кінцева ціна – 8 770 000); ПАТ «Сумбуд» – 8 911 206 грн. (кінцева ціна – 8 739 500) та ТОВ «БІГ «Новапроект» – 9 627 777 грн. (кінцева ціна – 8 740 000).

Серед учасників вказаним критеріям найбільше відповідала будівельна компанія «Сумбуд», яка до того ж запропонувала найнижчу ціну. Проте пропозиція даної фірми була відхилена через ненадання підтверджуючих розрахунків за статтями витрат у відповідності до Державних стандартів України. Замовник не може бачити, що увійшло в розрахунок пропозиції учасника: матеріали, яке обладнання та ціна, – зазначили члени тендерного комітету. Натомість переможцем торгів визначили фірму «Новапроект», яка оцінила свої послуги дорожче. Фірма-переможець зареєстрована 23 січня 2013 р., а 2 травня 2015 року вже встигла перейменуватися з ТОВ «БІГ «Версаль» на ТОВ «БІГ «Новапроект». Розмір статутного капіталу складає всього 2000 грн.: 1500 грн. внесла Альона Житник, а 500 грн. не пошкодував ще один засновник Олександр Пилипець. В той час як сума договору підряду сягає майже 9 мільйонів гривень! Ахінея якась виходить на практиці.

Щодо термінів переїзду охтирських суддів, то датою закінчення всіх видів робіт є 20 грудня 2018 року. Проте договором також передбачено обов’язок підрядника щодо дострокового виконання робіт до 20 грудня 2017 року, але виключно у разі надходження письмової вимоги від замовника не пізніше ніж 20 вересня 2017 року та за умови стовідсоткового надходження коштів з держбюджету.

Ми запитали у голови Охтирського суду Наталії Плотникової, які ремонтні роботи будуть виконані в новому приміщенні суду:

- “Безпосереднім замовником будівельних робіт є не Охтирський міськрайонний суд, а Територіальне управління ДСА України в Сумській області. Тому всі деталі майбутнього капітального ремонту нової будівлі суду мені не відомі. Знаю лишень, що ремонтні роботи будуть проводитися в середині приміщення з метою пристосування до умов роботи суду: щоб конвой міг безперешкодно привозити обвинувачених, будуть облаштовані кімнати для осіб, що перебувають під вартою. Маю надію, що кожен суддя, а нас по штату 11 суддів, буде забезпечений залою для проведення судових засідань. Також буде замінено сантехніку та проведені ремонтні роботи покрівлі. Сподіваюся, що підрядник приступить до виконання робіт вже в червні і завершить їх до кінця року”.

Олена Кириченко

 

 Комментарии (1)

 

  1. 444 пишет:

    Лучше бы отремонтировали и сделали скорую помощь.

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: