У МІСТІ БУДЕ ДАБК

30 апреля 2017 | НОВІ ПРИЗНАЧЕННЯ | 3 коммент. | №17 (1100)

Охтирка другою в області отримала нові містобудівні повноваження в рамках процесу децентралізації системи держарного архітектурно-будівельного контролю.

Відтепер міська рада матиме всі необхідні важелі для регулювання будівельної галузі на підпорядкованій території. Жителі міста – члени громади – зможуть швидко реєструвати дозвільні документи на будівництво, не виїжджаючи за межі населеного пункту.

З усіх питань, що стосуються державного архітектурно-будівельного контролю, мешканці Охтирки можуть звертатися до новоутвореного органу, який знаходиться за адресою: м. Охтирка, вул. Чкалова, 27-А, 3-й поверх.

На сьогодні повноваження державного архітектурно-будівельного контролю отримали 63 населені пункти України. Серед них 19 обласних міст: Суми, Луцьк, Маріуполь, Тернопіль, Харків, Херсон, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород, Одеса, Київ, Дніпро, Житомир, Черкаси, Сєверодонецьк, Вінниця, Чернігів, Кропивницький.

Начальником ДАБК був призначений Артур Вікторович КУТОВИЙ.

НАША ДОВІДКА

Народився: 4 березня 1971 року в Охтирці.
Освіта: в 1993 р. закінчив факультет промислово-цивільного будівництва Полтавського інженерно-будівельного інституту, здобувши спеціальність інженера-будівельника.
Трудова діяльність: працював майстром будівництва на заводі «Сільгоспмаш», потім займав керівні посади в приватних фірмах. Також працював начальником КП “Охтирське міське архітектурно-планувальне бюро”.
Хобі: футбол, відвідування спортзалу.
Сімейний стан: одружений, виховує сина.

ПОТРІБНИЙ ТЕЛЕФОН

(044) 291-69-64 – гаряча лінія Державної архітектурно-будівельної інспекції України щоденно з 10.00 до 12.00. Звертатися з питань щодо децентралізації повноважень у сфері архбудконтролю.

 Комментарии (3)

 

  1. Влад пишет:

    Знаю Артура с детства. Ничего плохого не могу сказать. А внешний вид – всего лишь внешний вид, “главное чтобы человек хороший был”.

  2. Имонг пишет:

    Та не гони, Артур нормальный чел. Всегда поможет и подскажет.

  3. Пионер пишет:

    Пика як у бiльшостi наших так званих можновладцiв.Хоч пiдпалюй цигарку об пику

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: