МЕДИКІВ І ЮРИСТІВ ГОТУЄ ТРЕТЯ ШКОЛА

2 мая 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №17 (1100)

Разом із народженням незалежної України в 1991 роцi з’явилася й школа № 3.

Тому на сьогоднішній день її приміщення виглядає напрочуд чепурно та охайно, а потужна матеріально-технічна база навчального закладу додає ложку меду в картину загального враження. Директор загальноосвітньої школи № 3 Тетяна Ситнік розповіла:

Тетяна Ситнік у своєму кабінеті, один з куточків якого нагадує квіткове королівство

- На посаді директора я працюю п’ять років. До цього трудилася в 11, 6 та 1 школах. Тому переконана, що в Охтирці всі школи гарні, в кожній є своє золоте зернятко. Щодо голосування на сайті «Роксолани», то нам вдалося активно залучити до опитування дружню шкільну родину. Враховуючи той факт, що зараз майже в кожного учня є планшет, смартфон та комп’ютер, а ще порахуйте голоси численних родичів та друзів, тому назбирати потрібну кількість голосів нам було не важко. Щодо родзинок, то третя школа має гарну матеріальну базу, окрему гардеробну, де діти можуть перевзутися та залишити верхній одяг, живий куточок, сучасний спортивний зал, на базі якого ми плануємо в цьому році збільшити кількість спортивних секцій, світлі та сучасні класи. Окремо хотіла б відмітити нашу гордість – класи хімії та біології, музичного мистецтва, які є кращими в області.

Дах в спортивному залі школи № 3 більше не протікає, а свіжопофарбовані стіни завершують спортивний етюд.

Старша школа має два профілі: правовий та біолого-хімічний. Тому наші випускники часто обирають медичну та юридичну професійні стежини. Практикуємо й інтегровані уроки, на яких вчителі з різних предметів, наприклад історії та української літератури, одночасно пояснюють учням 11 класів нову тему. В минулому році з 40 наших випускників до вузів вступило 35 чоловік. В цьому році в нас 38 учнів, з них три претенденти на золоту медаль. Учень 9 класу Артем Ткаченко брав участь у Всеукраїнському етапі олімпіади з історії й серед 32 інших учасників виборов ІІ місце із найбільшою кількістю балів.

Хімія – один з улюблених предметів учнів 3 школи – про такий клас хімії можна лише мріяти.

Музичний клас – ще одна гордість школи. Він більше нагадує аудиторію музичної школи.

Головні аспекти предмету «Захист Вітчизни» до школярів доносить вчитель Євген Махно. Найбільше старшокласники чекають на практичні заняття в тирі», – розповідає Євген Володимирович Махно.

Вчитель музики Алла Сосєдко пишається своїм музичним класом, який на сто відсотків забезпечений всім необхідним для мелодійної подорожі школярів до світу музики.

Вчитель біології Вікторія Проценко четвертий рік пояснює школярам тонкощі анатомії, молекулярної біології та генетики. «Добре, що маємо для цього все найнеобхідніше, зокрема нещодавно закупили шість новеньких мікроскопів», – радіє Вікторія Валеріївна.

Про родзинки ЗОШ № 1 та ЗОШ № 2 читайте в наступному номері «Роксолани»

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: