НОВИНИ

4 мая 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №18 (1101)

ДОРОГУ З ХАРКОВА ДО ОХТИРКИ РОБИТИМУТЬ ОДЕСИТИ

Ремонтувати дорогу від Харкова до Охтирки буде одеська компанія «Автомагістраль-Південь», яка використає на це 841 мільйон гривень. Вона стала переможцем тендеру в системі Prozorro, який провела Служба автомобільних доріг Харківської області по вибору підрядника для ремонту ділянки траси Р-46 Харків-Охтирка. Компанія належить бізнесменам Валерію Короткову і Олегу Наливанному, які запропонували 841 млн. 296 тис. грн. Ця пропозиція переважила заявку конкурента – компанії «Ростдорбуду», що також з Одеси, яка запропонувала зробити дорогу за 847 млн. 325 тис. грн. згідно з тендерною документацією, компанія переможець проведе ремонт дороги загального користування державного значення на ділянці км 8 623 – км 89 + 304 у Харківській області (з виготовленням проектно-кошторисної документації).

НА ДРУГУ ОБЛАСНУ СУНЕ ХВИЛЯ СКОРОЧЕНЬ

За інформацією виконуючого обов’язки головного лікаря Обласної спеціалізованої психіатричної лікарні №2 Олександра Середи лікарню все-таки накриє хвиля скорочень. З 1 серпня 2017 року буде звільнено 90 працівників медзакладу та закрито психо-туберкульозне відділення. В 13 номері «Роксолани» від 29 березня в матеріалі «Як поділити ЦРЛ та не втратити Високе» міський голова Ігор Алєксєєв повідомляв, що на зустрічі з персоналом було обговорене питання про підпорядкування протитуберкульозного, а згодом й психіатричне відділень Охтирській ЦРЛ.  «Про такий розвиток подій чув, – повідомив Олександр Середа. – Але конструктивної розмови на цю тему з міським головою поки що не мав».

СВЯТА НАБЛИЖАЮТЬСЯ

Наступні вихідні у травні цього року очікують нас напередодні Дня перемоги – 9 травня, також КМУ рекомендовано організаціям і підприємствам з п’ятиденним робочим тижнем (з вихідними в суботу та неділю) зробити вихідним днем 8 травня, відпрацювавши його у суботу (13 травня) з метою ефективного використання робочого часу. З цього слідує, що другий цикл святкових днів травня триватиме також 4 дні – з 6 по 9 травня включно.

МЕДОГЛЯДИ ПРОДАВЦІВ

Завідувач Охтирського міськрайонного відділу Державної установи «Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Михайло Коріненко поскаржився на апаратній нараді при міському голові, що в умовах повної заборони перевірок важко та практично неможливо забезпечити проходження медичних оглядів, так званих декретованих контингентів – осіб, пов’язаних з обслуговуванням населення, взяти під повний, розширений контроль продукти харчування, які виробляються і реалізуються в регіоні, виконання термінів реалізації продуктів харчування, виконання вимог до умов їх зберігання, виконання технологічних регламентів юридичними та фізичними особами тощо. Так, порівняно з 2010 роком, періодичні медичні огляди працівники певних професій стали проходити менше в 2 рази, в основному за рахунок працівників торгівлі та громадського харчування. Відсутність медичних оглядів у їх персоналу може стати однією з причин захворювань населення на туберкульоз,  гепатити, інші інфекції, паразитарні захворювання, педикульоз та погіршення епідситуації.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: