ПАТАЛОГОАНАТОМ ПІДОЗРЮЄТЬСЯ У ПІДСОБНИЦТВІ

4 мая 2017 | ЗДОРОВ'Я, КРИМІНАЛ | Нет комментариев | №18 (1101)

У зарічному районному суді міста Суми розглядали справу патологоанатома Охтирської ЦРЛ Юлії Максименко.

У Зарічному районному суді міста Суми розглядали справу патологоанатома Охтирської ЦРЛ Юлії Максименко. Нагадаємо, лікаря підозрюють в тому, що вона вносила неправдиві відомості до журналу розтину тіл померлих у другій обласній лікарні пацієнтів. Прокуратура клопотала про домашній арешт. Андрій Петренко, прокурор прокуратури Сумської області, говорить, що той злочин, у якому на даний час ґрунтовано підозрюється Максименко, є тяжким.

Адвокат підозрюваної розповів, що прокурор не вказав, чому не можливо застосувати більш м’який запобіжний захід. У зв’язку з цим, він вважає, що можливо застосувати до Максименко особисте зобов’язання, бо вона на кожні виклики з’являється.

Суддя Зарічного суду Микола Шершак зазначив, що відносно Максименко необхідно застосувати запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Підозрювана Юлія Максименко не захотіла коментувати рішення суду. Якщо вину Юлії Максименко доведуть, їй загрожує до 8 років позбавлення волі. Нагадаємо, підозру у підробці документів патолого-анатомічних досліджень жінці оголосили 6 березня. А 6 квітня прокуратура додала ще одну статтю – посібництво.

За версією наглядового відомства, жінка допомагала головному лікарю Охтирської психлікарні Лілії Неофітній, яку підозрюють у катуванні хворих – а саме, у залишенні їх у небезпеці. Семеро пацієнтів померли.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: