СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

4 мая 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №18 (1101)

…ВЕТЕРАНАМ – ВИНАГОРОДИ

На Сумщині на ветеранів і жертв нацистських концтаборів чекають традиційні фінансові виплати до 9 травня. Проте у цьому році Кабмін своєю постановою вніс деякі зміни до порядку і розмірів одноразової грошової винагороди. В цілому розмір винагороди буде коливатися від 500 до 3500 гривень і залежатиме від категорії отримувача, визначеного законами про статус ветеранів війни та про жертв нацистських переслідувань, та буде вищим на 26%, ніж у минулому році.

…ХТО ПОСЕЛИТЬСЯ У МІСЬКИХ ПАРКАХ?

Контактні скульптури тварин та декоративні вазони, що виготовляються в ході реалізації заходів Програми економічного і соціального розвитку міста на 2017 рік, скоро будуть встановлені на міських вулицях, в парках та скверах. Охтирські умільці створили для міста скульптурні композиції, які доповнять міські пейзажі і автори сподіваються, що вони стануть основою для створення охтирчанами цікавих фото та відеоматеріалів.

… ПІДВИЩЕНІ ТАРИФИ НЕ ЗАТВЕРДИЛИ

ДП «Верп» ТОВ «Водоторгприлад» в черговий раз звернувся до виконкому міської ради з проханням скоригувати діючі тарифи на послуги з вивезення та захоронення твердих, великогабаритних та ремонтних побутових відходів для населення, бюджетних установ та інших споживачів міста у бік підвищення на 12%. Члени виконкому не підтримали таку пропозицію, як і не затвердили вже вдруге інвестиційну програму підприємства, яка не відображає перспективу покращення обслуговування населення з даного виду послуг.

…ГОТУЮТЬ ЛЯЛЬКОВУ ВИСТАВУ

В День Європи, який відзначатиметься 20 травня, культпрацівники Охтирки обіцяють цікаву програму з європарадом учасників у національних костюмах країн Європи з їх прапорами та символами, з піснями і танцями, тематичною ляльковою виставою.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: