ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК ЗА ЛІТНІМИ ЦІНАМИ

5 мая 2017 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев | №18 (1101)

З 2015 року фінансування оздоровчих кампаній повністю “лягло” на плечі місцевих бюджетів

Саме тоді перестав виділяти на ці цілі кошти Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Також жодної копійки не надходить із державного бюджету. Відтоді тільки з обласного та міського бюджетів виділяються кошти на оздоровлення дітей. Цьогоріч з обласного бюджету планується виділити більше шести мільйонів гривень.

Водночас вартість путівки до позаміських закладів оздоровлення та відпочинку, враховуючи економічну складову в державі, щороку збільшується. Так, у 2014 році середня вартість путівки становила 2 600 грн, у 2015 – 3 000 грн, у 2016 – 3 600 гривень.

З урахуванням складної та небезпечної ситуації, що склалася на сході країни у зв’язку з проведенням там АТО, розширився перелік пільгових категорій дітей та, відповідно, зросла потреба у бюджетному оздоровленні. Тому в області планується розширення мережі наметових таборів та збільшення в них кількості змін.

Як буде організовано літній відпочинок для охтирських дітей, на виконкомі міськради доповіла начальник відділу молоді і спорту Світлана Долганова.

- У цьому році планується виділити з міського бюджету на оздоровлення дітей 614 тисяч гривень. На придбання путівок для дітей пільгових категорій виділено 198 тис. грн., з обласного бюджету – 161 тис. грн. Починаючи з 29 травня по 16 червня працюватимуть 10 пришкільних таборів, у яких відпочине 1170 дітей, відкриються 5 профільних таборів на 790 дітей та 10 мовних. Вартість харчування розрахована у межах 30 грн. на день, з них 10 грн. – з міського бюджету, 20 грн. – батьківська доплата.

З 10 червня розпочне роботу табір відпочинку «Космос» профспілкового комітету НГВУ «Охтирканафтогаз». Як запевнили міського голову Ігоря Алєксєєва у ПАТ «Укрнафта», кошти профспілковому комітету будуть перераховані і проблем з діяльністю табору не передбачається, принаймні, у цьому році. Більш того, пообіцяли надати пільгові путівки для деяких категорій дітей. Адже ціна путівки чимала. За 21 день відпочинку потрібно заплатити 5 450 грн. Тому передбачили можливість скороченого відпочинку на 14 днів, що коштуватиме 3 634 грн. Планується забезпечення в межах асигнувань, передбачених у міському бюджеті, здешевлення на 1000 грн. вартості путівок у заміські заклади оздоровлення та відпочинку для дітей працівників бюджетної сфери. Також буде організоване оздоровлення дітей, які перебувають на диспансерному обліку, на базі педіатричного відділення КЗ «Охтирська ЦРЛ». Передбачили у бюджеті і кошти на оздоровлення групи дітей з Мар`їнки і Красногорівки. Вже погоджено з військовими адміністраціями час заїзду і кількості дітей.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: