ДВА НОВИХ ПОВЕРХИ ЦРЛ

14 мая 2017 | ЗДОРОВ'Я | 1 комментарий | №19 (1102)

МИНУЛОЇ СЕРЕДИ ВІДБУЛОСЯ НОВОСІЛЛЯ В НОВИХ ПРИМІЩЕННЯХ

ортопедичного (поки що сюди тимчасово перевели урологічне) та отоларингологічно-офтальмологічного відділень Охтирської центральної районної лікарні за адресою вул. Петропавлівська, 15.

На сучасних та комфортабельних ліжках буде зручно хворим. На щастя, ера старих панцирних спальних місць відійшла у минуле.

Бажаючих поблукати свіженькими лікарняними коридорами було немало: міський голова із заступниками, депутати міської та обласної ради, медики, ЗМІ, громадянка Німеччини Маріанна Піфаретті, яка є засновницею Сумського обласного благодійного фонду «Хельвеція» та містяни, яким не байдужа доля охтирської медицини.

Міський голова Ігор Алєксєєв повідомив, що надійшли рекомендації від Міністерства регіонального розвиту про підготовку до 15 травня проекту повної добудови лікарні. Також мер озвучив сподівання, що 2018 рік стане фінальним у добудові ЦРЛ і всі 5 поверхів медзакладу будуть введені в дію. А поки що новосілля відзначили лор-очне відділення на 25 ліжко-місць та урологічне – на 20 ліжко-місць. Анонсований переїзд ортопедії поки що відкладається через не доукомплектовані операційні на 5 поверсі.

В отоларингологічно-офтальмологічному відділені не лише пролікують, а й смачно нагодують у новенькій їдальні.

Медперсонал у піднесеному настрої. І не дивно, адже працювати в новому приміщенні набагато приємніше.

Відтепер хворі, які страждають на захворювання вуха-горла-носа зможуть оцінити роботу лор-комбайну – багатофункціонального отоларингологічного комплексу.

Сучасне освітлення ЛОР-органів  при огляді пацієнта дає можливість поставити правильний діагноз і точно виконати лікувально-діагностичні процедури.

 Комментарии (1)

 

  1. юрий пишет:

    А урологичному виддиленню опэрацийна що нэ потрибна?

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: