КОЛИ РОЗУМ МАЄ ЗНАЧЕННЯ

14 мая 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №19 (1102)

Охтирський край зі своїми покладами нафти та газу, функціонуванням галузі харчової промисловості, потужним рекреаційним потенціалом має багато питань в порядку денному екологічної безпеки навколишнього середовища.

Нещодавно завершилася ІІІ Всеукраїнська олімпіада «DreamECO», в рамках якої був проведений конкурс міжшкільних наукових проектів з питань захисту довкілля. На підставі поданих матеріалів журі провело відбір учасників ІІ етапу, серед яких вийшла у фінал і учениця 8 класу Охтирської гімназії Дар’я Роскошна, вихованка гуртка «Географ-науковець» ОМЦПО-МАН.

Дівчина підготувала наукову роботу у номінації «Екологія і біорізноманіття» на тему «Вплив високої температури повітря на довкілля (на прикладі аномалій влітку 2010 року)».

Дар’я Роскошна тримає в руках сертифікат за участь в конкурсі з екології “DREAMECO”

«Досить цікаво було проводити паралелі між вивченням взаємовідносин популяцій тварин і рослин між собою та з навколишнім середовищем, досліджувати зміни клімату і його вплив на біорізноманіття», – стверджує Дар’я Роскошна. За підсумком конкурсу Даша була нагороджена сертифікатом. Крім конкурсної, організаторами заходу була передбачена і цікава екскурсійна програма до Міжнародної школи «Меридіан» та в Межигір’я.

На сайті газети «Роксолана» нещодавно ми інформували про талановитих охтирських школярів, які вибороли призові місця в IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів. Зокрема повідомляли, що друге місце на олімпіаді з історії із найбільшою кількістю балів серед 32 учасників з усієї України зайняв учень третьої школи Артем Ткаченко.

«Не уявляю свого життя без історії. Для мене цей предмет полягає не у примітивному зубрінні історичних подій та фактів. Вивчаючи нову тему, я намагаюся співставляти минулі події з їхнім впливом на майбутнє, розкладати будь-який історичний факт по поличках з метою детальнішого аналізу історичної картини. До Всеукраїнської олімпіади з історії мене підготувала моя вчителька Тетяна Михайлівна Ситнік. З нею ми разом працювали на уроках, в позаурочний час та навіть з дому я інколи телефонував їй по скапу, аби детально пропрацювати тему та закріпити вивчене. Олімпіада проходила в місті Черкаси. Було 2 тури: теоретичний та практичний, які тривали по 4 години кожний. Після завершення олімпіади ми мали час детальніше познайомитися з містом та його історичною спадщиною. Я побачив широке плесо Дніпра та відвідав першу українську гетьманську столицю – Чигирин».

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: