НАЙБІЛЬША ШКІЛЬНА РОДИНА

14 мая 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №19 (1102)

РОДЗИНКИ ШКОЛИ №1, ЗА ЯКУ ВІДДАЛИ СВІЙ ГОЛОС 2147 ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ ГАЗЕТИ “РОКСОЛАНА” – В РЕЗУЛЬТАТІ ОПИТУВАННЯ ЗОШ №1 ПОСІЛА ПОЧЕСНЕ ТРЕТЄ МІСЦЕ

Клас інформатики школи №1. Випускники здають практичну роботу з інформатики. Фінальний ривок перед ЗНО та випускним балом.

Школа № 1 стала базовим навчальним закладом з 1924 року, а до цього в її стінах діяла жіноча гімназія.

З 1999 року в цій школі працює Інесса Шульженко, яка в 2015 році приступила до виконання обов’язків директора школи.

- В нашій школі досить ініціативні та активні батьки, які й організували голосування на достойному рівні, – розповідає Інесса Анатоліївна. – Підключилися й педагоги. Ми роздрукували й розвісили по всій школі оголошення про те, що на сайті «Роксолани» проходить голосування за кращу охтирську школу.

Тому широка інформаційно-агітаційна компанія дала свої гарні плоди. В першій школі навчається найбільша кількість учнів – 886 чоловік. Середня наповнюваність класів складає 27,7 чоловік. В минулому році ми випустили 49 абітурієнтів, серед яких 6 медалістів. Майже всі випускники продовжили навчання у вищих навчальних закладах, 28 з них – на державній основі. В цьому ж році 5 випускників мають перспективу закінчити школу з відзнаками. Щодо участі в олімпіадах, то в третьому обласному турі ми маємо 9 учасників, з них 7 чоловік здобули призові місця. Євгеній Войченко зайняв третє місце на Всеукраїнському етапі олімпіади з географії. Учениця 11-А класу Вікторія Мотренко в рамках Програми обміну майбутніх лідерів «Flex» отримала можливість жити та навчатися в Америці протягом року. В нашій школі в минулому році встановили відеоспостереження, яке допомагає здійснювати безпечний навчальний процес. На дані цілі з місцевого бюджету було виділено близько 37 тис. грн.

«Достойні результати на обласній олімпіаді продемонстрували дев’ятикласниця Марія Скляр та десятикласниця Вікторія Вялик, з якими ми плідно готувалися протягом навчального року, – розповідає вчитель історії та правознавства Людмила Гармаш. – Це досягнення дівчаток, які мають чудові наукові задатки та шкільного педагогічного колективу».

Вчитель інформатики Дмитро Текуч понад 10 років навчає школярів комп’ютерній грамотності. В обладнаному за останнім словом техніки комп’ютерному класі робити це – одне задоволення.

Максим Винник, учень 4-Б класу бере участь в заході, присвяченому Всеукраїнському дню Т. Г. Шевченка.

Валерія Зайка, учениця 8-Б класу

Вадим Северин, учень 9-Б класу

“Роксолана” бажає педагогічним колективам та учням шкіл плідно завершити навчальний рік і стати кращими освітніми закладами для своїх вихованців незалежно від будь-яких рейтингів.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: