СЕАНС В ПІРАМІДІ

14 мая 2017 | ДОЗВІЛЛЯ | 2 коммент. | №19 (1102)

Валентин Сталинський відомий багатьом охтирчанам як досвідчений мандрівник, який прищеплює любов до активних видів відпочинку підростаючому поколінню. Мандрівки на байдарках, підкорення карпатських вершин, велопоходи на далекі відстані, нюанси спортивного орієнтування та виживання в екстремальних умовах, скелелазіння та гра в козацький футбол – це далеко не повний перелік цікавинок, з якими знайомляться вихованці гуртка «Спортивний туризм», що діє при ОМЦПО-МАН.

Валентин Сталинський під час сеансу пірамідотерапії

Та цього разу Валентин Сталинський нас здивує не екстремальними світлинами, грою на гітарі чи смачним кулішем, а незвичайним домашнім спа-курортом. На власному подвір’ї чоловік збудував незвичайну баню з ефектом соляної печери, на другому поверсі якої розмістилася лікувальна піраміда. Що це, ефект плацебо чи енергетична магія?

- Цілющими властивостями піраміди я зацікавився в 1985 році, будучи ще дитиною. З тих пір збирав інформацію по крупинках. В 1995 році в одному із журналів наштовхнувся на публікацію про те, як завдяки картонній піраміді можна гострити лезо для гоління. Змайстрував й собі таку міні-гору з картону. Помістив всередину використане лезо. І моєму здивуванню не було меж, коли через добу я дістав лезо, яке було гострим, ніби нове.

Після вдалого експерименту я почав всерйоз задумуватися над створенням піраміди для зміцнення загального тонусу організму. Спочатку я змайстрував невеличкі пірамідки з дерева та паперу і розміщав їх над ліжком та під ним. Від цього значно покращувався сон, а організм швидше відновлювався в післяопераційний період (тоді мені якраз прооперували селезінку). Це переконало мене в необхідності будівництва повноцінної піраміди. В 2012 році з допомогою кота, який вибрав оптимальне місце розташування споруди, озброївшись компасом та рівнем, почав закладати фундамент, а новий 2013 рік вже зустрічав в домашньому спа-салоні. На першому поверсі розмістив лазню – кам’янку, в яку заклав більше 100 кг пресованої солі. А на другому збудував піраміду з дерева для релаксу, медитації та відновлення здоров’я.

Звісно, пірамідотерапія – це не панацея від усіх хвороб, а є супутньою процедурою при лікуванні захворювань дихальних шляхів, серцево-судинної та нервової системи тощо. Якщо людина ставиться до цього скептично, то скоріше за все піраміда їй не допоможе. А для повноцінного лікувального ефекту бажано полежати в піраміді годину-півтори протягом десяти днів. Через 15 хвилин сеансу люди засинають, а година сну в піраміді по ефекту відновлення сил прирівнюється до трьох годин звичайного сну.

Вигляд ззовні.

Пічка-кам’янка та пресована сіль – невід’ємні складові цілющого впливу лазні.

Соляні сталактити в лазні.

 Комментарии (2)

 

  1. Гость пишет:

    Опасно отдавать детей на воспитание людей практикующих пирамидотерапию, уринотерапию и т.д.

  2. Гарант пишет:

    О, збс! Если к моей бане доипется архконтоль, скажу – все вопросы к коту. Это он мне указал.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: