КУДИ ЗНИК ОХТИРСЬКИЙ МЕР?

18 мая 2017 | ЖИТТЯ МІСТА | 3 коммент. | №20 (1103)

КУДИ-КУДИ? ЗА КУДИКИНИ ГОРИ САДИТЬ ПОМІДОРИ!

ТАКА ФОРМА СПІЛКУВАННЯЗ ЧИТАЧАМИ, ЯК “ПРЯМИЙ ЗВ’ЯЗОК”, ПРАКТИКУЄТЬСЯ В “РОКСОЛАНІ” РОКІВ ЗО ДВАДЦЯТЬ. В залежності від актуальності теми чи назрілої проблеми ми запрошували за цей час багатьох керівників міста, очільників структур державних органів влади та місцевого самоврядування. Але жодного разу не було такого, щоб запрошена на “прямий зв’язок” посадова особа не з’явилася у домовлений час до редакції.

А міський голова Охтирки Ігор Алєксєєв не з`явився. Не зважаючи на попередню домовленість, на анонсування у п’яти номерах газети дати і часу проведення заходу, на активну подачу питань від жителів міста на сайті газети, жодних попереджень, жодних пояснень як не особисто, так хоч би через когось із підлеглих, ми не отримали. Мобільний телефон говорив, що абонент поза зоною обслуговування. А коли почали з`ясовувати, чи прийде мер на запланований «прямий зв’язок» хоч і з запізненням, то взагалі склалося враження, що гастролюючий цирк залишився в Охтирці. На дзвінок у приймальні не змогли внятно пояснити, де міський голова – чи то взяв вихідний день, бо працював у святкові дні, чи відпустку, чи взагалі “хтозна – десь” у відрядженні, зате підтвердили, що знають про його домовленість з редакцією. Але при цьому не отримували від свого «патрона» вказівки повідомити газету про його відсутність та передати вибачення. Начальник відділу інформаційно-аналітичного та комп’ютерного забезпечення Наталія Фальова, яка відповідає і за зв’язки з пресою в тому числі, теж була не в курсі, де знаходиться міський голова, який ще вчора нікуди не збирався. Цілком можливо, що інформацією володіла заступник голови Олена Бондаренко, але вона нехотя і коротко повідомила, що Ігор Алєксєєв терміново до 17 числа відбув у відпустку і навіть встиг підписати про це відповідне розпорядження. На питання, чому цього розпорядження немає на сайті міськради, відповіла, що кадрові розпорядження ведуться окремо і не оприлюднюються. (Дивно, адже у минулому році і до цього абсолютно всі розпорядження подавалися згідно з порядковим номером, а що стосувалося приватної інформації, то вона не розгол ошувалася: хто саме пішов у відпустку чи був звільнений – в розпорядженні на сайті цього не писали). Їй теж не було доручено чи самій піти до редакції і відповідати на питання жителів, чи хоча б повідомити про відсутність мера, вибачитись і запропонувати іншу дату зустрічі. На наше питання, що говорити людям, які телефонуватимуть саме в надії поговорити з міським головою, Олена Костянтинівна сказала, що сімейні обставини можуть бути у кожного і всі питання будуть з’ясовані після 17 травня, коли на роботі з`явиться Ігор Юрійович. Тож нічого закудикувати, куди треба, туди й поїхав.

За годину «прямого зв’язку» ми отримали і записали 24 телефонних звернення, 6 з яких – від жителів багатоповерхівок по вул. Петропавлівська-Київська, які страждають від несправного каналізаційного колектора, який переповнюється ще й через введення в експлуатацію нового лікарняного комплексу. В результаті нечистоти залили підвали, почали виливатися рівчаком на прилеглу територію, в квартирах – сморід і комарі, відключене водопостачання і взагалі повний хаос. А в цей час мер відпочиває… Знаєте, якось не дуже втішала цих людей відповідь: «ви почекайте тиждень, він приїде і тоді вирішить якось ваше питання». Проте нам нічого не залишається, як таки дочекатися з відпустки міського голову і послухати, що він відповість на ваші питання. Чекайте тепер на публікацію.

Л. Меркульцева

 Комментарии (3)

 

  1. Цилуйко пишет:

    Отримуйте те що хотіли… зневагу і ігнорування.

  2. правдолюб пишет:

    А чё ему ддо народа – поликлинику с главрачом продал частникам, врачей терапевтов выгнал в конюшню на фрунзе(бывшее лоротделение). Так что наши любимые Бабушки покупайте кросовки ибо теперь придётся бегать вам больным лишние три километра – здоровее будете.

  3. 444 пишет:

    Зачем ему этот город.Он на своей волне.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: