НОВИНИ

18 мая 2017 | НОВИНИ | 1 комментарий | №20 (1103)

ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЄ СУМИГАЗ

Замовити телефонний дзвінок від ПАТ «Сумигаз» можна щодня (без вихідних) з 8.00 до 19.00 у Особистому кабінеті. Для цього нажміть кнопку «Зателефонуйте мені» (1) у нижній частині сторінки розділу «Мої дані» або «Книга споживача». У вікні, яке з`явиться на екрані, система автоматично підтягне прізвище власника особового рахунку і номер телефону з профілю. Вкажіть ваше імя (2) і номер телефону (мобільний чи стаціонарний), на який вам можна перетелефонувати найближчим часом, в форматі + 380 хх ххххххх (3). Таку інформацію оприлюднила прес-служба підприємства.

У ПОЛІЦІЇ – ВАКАНТНІ ПОСАДИ

Нацполіція в Сумській області оголосила конкурс на зайняття вакантних посад дільничних офіцерів поліції та інспекторів груп реагування патрульної поліції. Правоохоронці мають 335 вакантні посади дільничних інспекторів. Потрібні вони у Глухівському, Конотопському, Охтирському, Шосткинському, Сумському та Роменському відділах поліції. Також є потреба в інспекторах сектору реагування патрульної поліції. Усього не вистачає 30 осіб. Основні вимоги до кандидатів: українське громадянство, вік від 18 років, вища освіта, знання Конституції України та вільне володіння української мовою.

ДЕНЬ МІСТА

З цільового фонду міськради передбачається витратити на проведення заходів до Дня Охтирки, який відзначається 25 серпня, 13 800 гривень. Планується великий Охтирський ярмарок, виставки, екскурсії, концертні та розважальні заходи.

 Комментарии (1)

 

  1. 444 пишет:

    Ого аж 13800 на праздник.Это хватит на что?Пишите в коментариях.Я думаю только на электроенергию для праздника.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: