АКТУАЛЬНІ ДОХОДИ

20 мая 2017 | СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ | Нет комментариев | №20 (1103)

Про зміни до порядку надання субсидії стосовно періоду врахування доходів інформує начальник УПСЗН Охтирської міськради Катерина Сідельник:

- Постановою КМУ від 26 квітня 2017 р. № 300 передбачено врахування доходів для призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг за чотири квартали, що передують місяцю, попередньому до місяця, з якого призначається субсидія. Тобто при здійсненні розрахунку субсидії на наступний період у травні для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді, враховуються доходи за період з квітня попереднього року по березень поточного року включно. Тобто будуть враховуватися більш актуальні доходи, а не за попередній календарний рік. Інформація про доходи отримуватиметься, як і раніше, від ДФС. Звертаю увагу, що змінюється період отримання доходів лише при призначенні субсидії для відшкодування витрат на оплату ЖКП. При призначенні субсидії на придбання твердого палива і скрапленого газу враховуються доходи за попередній календарний рік.

Додаткова інформація: Управління соцзахисту населення, м. Охтирка, вул. Перемоги, 1, відділ соціальних виплат, каб. № 4, тел. 4-15-36.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: