МИШАЧІ ПРИГОДИ

21 мая 2017 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев | №20 (1103)

Нещодавно в Охтирському РБК молодша група народного аматорського молодіжного театру «Чудаки» представила дитячий комедійний детектив «Шишлі – Мишлі».


Керівник театру Тетяна Володимирівна Анісімова

Глядачі потрапили у казкову пригоду смішних щурів: Хвостатого і Вухатої. За наказом Великого кажана Вухаста і Хвостатий шукають Золотий Горіх, який мав допомогти перемогти Корову і встановити на Землі Мишачу еру. Героїчні, але потішні миші, за допомогою Чарівного Синього Огірка, Букваря та магічного заклинання «Шишлі – Мишлі» подорожують по казках, перемагають Розбійників, Бабу Ягу і Людожера, рятують Хижого Зайця, Дюймовочку і Бен Гана. Зустріч зі справжньою Коровою перевертає життя Вухастої та Хвостатого, і вони змінюють хід історії: руйнується влада Великого Кажана, а Золотий Горіх починає слугувати добрим справам.

До речі, в кінці квітня в Лебедині пройшов обласний фестиваль – конкурс театральних колективів «Театральні обрії». У номінації «Народні (зразкові) аматорські театральні колективи», наш дитячий театр отримав нагороду «Найкраща вистава».

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: