СПОРТИВНЕ ЖИТТЯ: ПАНКРАТІОН

21 мая 2017 | СПОРТ | Нет комментариев | №20 (1103)

У НАШОМУ МІСТІ ІСНУЮТЬ РІЗНІ ВАРІАЦІЇ НА ТЕМУ, В ЯКУ САМЕ СЕКЦІЮ ВІДДАТИ СВОЮ ДИТИНУ: ДЗЮДО, САМБО, КАРАТЕ-ДО, КІКБОКСИНГ, ПАНКРАТІОН, БОКС. ЩО СТОЇТЬ ЗА ЦИМИ СПОРТИВНИМИ ПОНЯТТЯМИ ТА В ЧОМУ ПОЛЯГАЄ ПРИНЦИПОВА РІЗНИЦЯ МІЖ РІЗНИМИ ВИДАМИ БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ, МИ ЗАПИТАЛИ У ОХТИРСЬКИХ ТРЕНЕРІВ

Молодь Охтирки з 2013 року може спробувати себе ще в одному виді бойового мистецтва – панкратіоні. Саме з цього часу функціонує громадська організація «Спортивний клуб «Старк», який заснував призер чемпіонату України з панкратіону Сергій Середа:

«Панкратіон – це древньогрецький вид єдиноборств, синтез кулачного бою та елементів боротьби. Змагання проходять в рамках чотирьох розділів: традішн, фул (ММА) -  бої без правил; грепплінг ноу-гі – боротьба без ударів, яка передбачає виконання кидків, больових та задушливих прии?омів,  утримань та грепплінг – гі – боротьба без ударів в кімоно.

Досягнення високого рівня панкратіону неможливе без внутрішньої самодисципліни, врівноваженості, стриманості, – стверджує Сергій Середа -  Адже панкратіон -  це не просто ще один вид бойового мистецтва, а ціла система розвитку життєвих цінностей, це справжня філософія, яка стає невід’ємною частиною життя тієї людини, яка хоч раз зазирне до загадкового світу древньогрецького єдиноборства.

Сергій Середа, випускник Сумського педуніверситету за спеціальністю «Олімпійський і професійний спорт», в Охтирці представляє Сумське обласне відділення федерації панкратіону України. Молодий, амбітний, енергійний тренер запалює любов до давньо-грецького виду єдиноборства в серцях охтирських школярів.

4-кратна чемпіонка України з панкратіону в розділі грепплінг ноу-гі і грепплінг-гі серед дітей Олександра Лигіна, чемпіон України з панкратіону у розділі традішн Валерій Дроздов відпрацьовують задушливий прийом на тренуванні в школі №5.

Який би вид спорту не обрала ваша дитина, головне, щоб заняття приносили задоволення та користь підростаючому організму. Адже заняття  спортом може замінити багато ліків, але жодні ліки в світі не можуть замінити фізичні вправи.

Спілкувалася Олена Кириченко.
В наступному номері читайте про особливості дзюдо, самбо та боксу

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: