СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

25 мая 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №21 (1104)

…ДІТИ СКАЖУТЬ ШКОЛІ ДО-ПОБАЧЕННЯ

У п’ятницю, 26 травня, в охтирських школах відбудуться свята Останнього дзвоника. А через місяць, 24 червня, за традицією пройде випускний вечір. Начальник міського відділу освіти Анатолій Тронь повідомив, що документи про повну середню освіту отримають 267 випускників. Зараз ведеться підготовча робота щодо переформатування урочистої ходи випускників по вулиці Незалежності, щоб батьки та глядачі дали можливість усім школам пройти без перешкод і тисняви.

…СТАРТУВАВ ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ

20 травня стартував Чемпіонат Сумської області з футболу. Цього року в ньому візьмуть участь 10 команд з Охтирки, Глухова, Конотопа, Шостки, Кролевця, Ромен, Липової Долини, Миколаївки і Сум. У першому турі «Нафтовик-2» грав з «Агробізнесом- ТSК», у другому турі 27 травня гратиме з ФК ТОВ «Велетень», у третьому – 3 червня – З ФК «Локомотив» (Конотоп), 10 червня відбудеться гра з «Вікторією», 17 червня – з «СумДУ». На участь у чемпіонаті м. Охтирка 2017року заявилося 12 команд: Гусинка (Охтирка), Динамо ТЦ-МРЕО (Охтирка), Лідер (Охтирка), Метеор (Охтирка), Спартак (Охтирка), УКРОП (Охтирка), Вікторія (Грунь), Лісник (Високе), Нива (Хухра), Ташань (Комиші), Темп (Куземин), ФК Чупахівка.

…МЕР ЗБИРАЄ СЕСІЮ

На 30 травня запланована 32-га сесія міської ради сьомого скликання. Депутати розглянуть більше 20 важливих для міста питань. Серед них – про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності та про затвердження Програми реалізації Бюджету участі у м.Охтирка на 2017-2021 роки, що практикуватиметься у нашому місті вперше.

…БРАКОНЬЄРИ ЗА РИБУ ДОРОГО ЗАПЛАТЯТЬ  

З 1 квітня Сумирибоохороною була установлена весняно-літня заборона на вилов риби, інших водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах. Проте громадяни не звертають увагу на заборону. І тільки за один місяць інспекторський склад Управління охорони викрив 29 порушень правил рибальства. У порушників вилучено 128 кг незаконно добутої риби, 78 одиниць заборонених приладів вилову – сіток та 1 перетворювач струму. Нараховано збитків, завданих рибному господарству, на суму 22 567 грн. до суду спрямовано 21 справу для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: