Великий балет в маленькому місті

25 мая 2017 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев |

Існує помилкова думка, що жити в маленькому містечку сумно і одноманітно. Однак в Охтирці от вже 45 років квітне дивний сад – зразкова балетна студія «Арабески», яка є візитною карткою міста.

З нагоди ювілею в районному Будинку культури відбувся святковий концерт  під назвою «Великий балет в маленькому місті». В супроводі своїх  вихованок – юних балерин на сцену вийшла незмінний керівник студії, її засновник і натхненник, заслужений працівник культури України, Почесний громадянин Охтирки Зоя Наклицька. В ці дні Зоя Степанівна святкує 70 – річчя з дня народження та 50 років творчої діяльності.

Зі сцени лунали вітання від начальника відділу культури і туризму Охтирської  міської ради Любові  Бобарикіної та  голови гуманітарної комісії громадської ради при міськвиконкомі, керівника народного театру української пісні «Калина» Катерини Макаренко, зусиллями якої до Охтирки тридцять років тому вперше привезли неймовірне диво – справжні балетні пачки.

Ювіляра та її учнів привітали директор комунального закладу «Охтирський міський центр культури і дозвілля» Марина Глущенко – Калач і представник центру розвитку дитини «Калинка» Наталія Калюжна. Саме в цьому закладі найменші артисти навчаються азам  хореографічного мистецтва під керівництвом досвідченого педагога Зої  Наклицької.

Випускниці  отримали з рук свого наставника свідоцтва про закінчення балетної студії. Цієї миті вони чекали п’ ять років.

А далі глядачі поринули в світ краси й таланту, насолоджуючись хореографічними композиціями на музику Чайковського, Гріга, Россіні, Гуно, Деліба. Солістка балетної студії Ольга Гавриленко створила на сцені образ безсмертного Лебедя, що став символом балету.

Друге відділення концертної програми склали естрадні та народні номери.

Своє мистецтво показали й учениці Зої Наклицької : педагог хореографічного відділення  дитячої музичної школи Вікторія Сушко й керівник танцювальних колективів «Юність» і «Капітошки» Ольга Ніконенко.

Фінальним акордом концерту стала композиція на пісню І.Ніколаєва «Балет, балет, балет», візитна картка самої студії.

Публіка надзвичайно тепло приймала кожен номер концертної програми, нагороджувала гучними оплесками. А в подарунок від міського голови  Ігоря Юрійовича Алєксєєва юні балерини отримали  святковий торт.

Маємо надію, що великий балет в маленькому місті ще довгі роки нестиме світло високого мистецтва.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: