СЕРІАЛ “СПРАВА ЛІКАРІВ”

26 мая 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №21 (1104)

ЗАЯВИ АДВОКАТІВ НЕОФІТНОЇ

Замість запобіжного заходу розглядали відвід слідчого у справі екс-головної лікарки Охтирської психлікарні.

На днях у Зарічному суді мали слухати справу про обрання Лілії Неофітній запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Цього захотіла прокуратура. Сторона захисту не погодилася і подала клопотання про відвід слідчого.

“Іваніна здійснила незаконне затримання Неофітної, а саме не зазначено час фактичного затримання, не повідомила про це нардепа, помічником якого є Неофітна, не роз’яснила права під час затримання. Порушення закону стосовно Неофітної зумовлює особисту заінтересованість в результатах кримінального провадження слідчого”, – говорить адвокат підозрюваної.

“Вона хоче покинути Cумську область безпосередньо для лікування, оскільки їй було надано ненормальне лікування і вона не може його проводити в комунальному закладі Охтирської ЦРЛ. Вона може впливати на свідків із числа працівників КЗ СОР. Зважаючи на це моє попереднє клопотання про домашній арешт було відкликано, щоб замінити новим”, – каже слідчий Марія Іваніна.

Прокурор Роман Дронов каже, що заявлений відвід спрямований на затягування розгляду справи. Адвокат підозрюваної звернувся до уповноваженого ВР з прав людини із заявою, що незаконні дії прокуратури порушують конституційне право Неофітної отримувати медичну допомогу. Чи розглянули заяву в Уповноваженого з прав людини – невідомо. За словами авторитетного правозахисника, колишнього політичного в’язня, громадського діяча, члена багатьох міжнародних психіатричних організацій Семена Глузмана, у справі Неофітної є очевидними ознаки політичного та адміністративного замовлення. Сьогодні у державі «тих, хто вкрав мільярди не судять, проте беруть під арешт жінку, чия вина зовсім не доведена, – підкреслює Глузман.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: