“ОХТИРКАНАФТОГАЗ” НЕ ДАСТЬ ГАЗУ “СУМИГАЗУ”

31 мая 2017 | НОВИНИ | 5 коммент. | №22 (1105)

НГВУ «Охтирканафтогаз» не зможе подавати газ на розподільчі мережі ОАО «Сумигаз» із ГРС Південна Панасівка з 9 червня і з ГРС Артюхівка з 27 червня цього року у випадку, якщо не буде продовжено термін дії спеціальних дозволів, виданих «Укрнафті» на користування нафто-газоносними надрами. Про це говориться у листі компанії до керівництва Сумської області. Як відзначається у листі, в 2017 році закінчується термін дії дозволів на Рибальському, Козіївському, Качанівському, Артюховському, Південно-Панасівському, Коржівському, Анастасіївському та Липоводолинському родовищах.

«Укрнафта» відзначає, що подала у Державну службу геології і надр України всі матеріали, необхідні для продовження дії дозволів на вказаних родовищах. Але питання й досі залишається невирішеним.

За словами експертів, через припинення видобутку люди можуть втратити роботу. За даними, це призведе до втрати майже 1500 робочих місць, а також несплату одного мільярда гривень до бюджетів. На Сумщині за цілий рік компанія видобуває на родовищах майже 254 тис. тонн нафти, 14 тис. тонн конденсату, 83 млн кубометрів газу і 123 млн кубометрів нафтового газу.

Крім цієї інформації, прес-служба повідомляє, що загальні збори акціонерів «Укрнафти» затвердили новий склад спостережної ради компанії. Із його складу виключені Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов, Михайло Кіперман та Ігор Палиця.

 

 Комментарии (5)

 

 1. Роман пишет:

  Сумигаз вже два роки не продає газ, де вони піявки?

 2. 444 пишет:

  Сумыгаз как пиявка сидит на трубе нафтогаза.Я ещё раз говорю-гоните эту днепровскую мафию.

 3. 444 пишет:

  роман вы сам ляп ляп.Я проработал в горгазе 10 последних лет.И знаю что там творится.Пока был Рогальский у руля мы не знали горя.Роман назвите свою фамилию.Вы работник Сумыгаз?Я сам сбежал оттуда,на 2600грн,попробуйте прожить.

 4. Роман пишет:

  Перед тим, як звинувачувати “Сумигаз” вивчіть питання й розберіться чому Укрнафта не дає дозволи Охтирканафтогаз. Сумигаз не має жодного відношення до видобутку газу!
  А Вам аби ляп-ляп.

 5. 444 пишет:

  Этот Сумыгаз уже не знает как деньги с людей вырвать.Сначала абонплата теперь это.Как только пришла банда в правление Сумыгаз из Днепра,с тех пор,это не управление а цирк.Людей сократили,зарплата минималка,люди и сейчас бегут оттуда.Говорят до нового года не будет в Ахтырке горгаза.Всё через компьютер,и Аварийка останется.Гнать нужно Подреза.

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: