СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

1 июня 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №22 (1105)

… У Києві розстріляли екс-кандидата в нардепи від Охтирки

30 травня в Києві вбито уродженця Охтирського району Віктора Панкова. Вбивство сталося вранці поблизу ТЦ “Алладін” по вул. Гришко. Невідомий зробив постріли в перехожого з автомобіля Audi. Пішохід загинув на місці.

“При огляді тіла судмедексперт виявив чотири поранення. З місця події експерти вилучили гільзу калібру 9 мм. Правоохоронці опитують свідків і очевидців”, – заявили в поліції.

Загиблий, за інформацією джерел, – Віктор Панков, 1968 року народження, колишній топ-менеджер “Укрспирту”. У 2014 році він балотувався до Верховної Ради України по 162-му округу.У той час він був заступником гендиректора з юридичних питань ДП «Укрспирт».

… У СУСІДІВ – АФРИКАНСЬКА ЧУМА

24 травня у селі Терни Лубенського району оголосили карантин у зв’язку із черговим спалахом АЧС. 63 туші свиней вже евтановано та знищено шляхом спалення. Зона захисту встановлена у межах села Терни, а також визначена зона нагляду у радіусі 10 км, період карантину – 40 діб. Наразі у районі епідемії встановлюються попереджуючі знаки на об’їзд карантинної зони, порядок і контроль переміщення людей та транспорту через зону захисту.

… ПИШІТЬ ПЕТИЦІЮ, ГРОМАДЯНИ

З травня 2017 року у охтирчан з’явилася можливість зареєструвати електронну петицію до Охтирської міської ради, адже місто підключилося до Єдиної  системи місцевих петицій. Алгоритм дій наступний: після переходу з рубрики “Електронні петиції” головної сторінки офіційного сайту Охтирської міської ради на відповідну сторінку сайту електронних петицій необхідно зареєструватися за визначеними параметрами, після реєстрації можна надіслати петицію за темою, що вас цікавить. Сподіваємося, що електронні петиції допоможуть покращити діалог між владою та мешканцями міста.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: