ПРЯМИЙ ЗВ’ЯЗОК: У ЧОМУ ПОКАЯВСЯ І ЩО ПООБІЦЯВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

3 июня 2017 | АКТУАЛЬНА ТЕМА, МИ ЗАПИТАЛИ | Нет комментариев | №22 (1105)

Ігор Алєксєєв приніс вибачення редакції та читачам за неможливість присутності на призначеному заздалегідь минулому «прямому зв’язку».

Трапляються іноді такі непередбачувані ситуації, як «гаряча путівка», коли бажання відпочити хоч тиждень переважує інші проблеми, тому гріх було не скористатись моментом. Але  обставини були форс-мажорними.  СМС-повідомлення про перенесення дати спілкування з читачами  передати не вдалося. Проте «прямий зв’язок» все ж таки відбувся, зайняв на годину більше запланованого часу через  масу телефонних звернень. Розмова з читачами була різноплановою, відвертою, результативною.

Рута:

- Коли ж, нарешті, в Охтирці запрацює фонтан у парку?

- Роботи проводяться. Думаю до Дня міста встигнемо.

- Чому у соціальних мережах кепкують з уже проведеного облицювання, кажуть, що то ванна кімната, а не фонтан?

- Тому що люди не бачать різниці між плиткою для ванн і спеціальною мозаїкою для вуличних фонтанів,  під яку робиться гідроізоляція, основа із скловолокна. Але давайте рахувати курчат по осені. Не скажу, що фонтан у нас вийде якимось унікальним чи затратним щодо бюджету. На весь парк у цьому році виділено 1 млн. грн. це і на освітлення, і на центральну алею, на огорожу по периметру. Роботи по фонтану уже на завершальному етапі. Насправді фонтан невеликий за розмірами, без особливих  вишуканостей. Ми його дещо удосконалили у порівнянні з проектом, тому він буде  підсвіченим зсередини, мінятиме колір води, матиме невеликий каскад. Принаймні, у нас такого ще не було, тому ми і цим задоволені на даному етапі. А далі видно буде.

- А що буде з «кліткою», автодромом та іншими спорудами, які належать колишньому меру Олегу Касьяненку?

- Я сподіваюсь, що ми зможемо знайти спільну мову і ніхто не претендуватиме на щось більше, ніж належить. Якщо парк буде  заповнений людьми, там діти знаходитимуть для себе якесь заняття, а батьки від цього отримуватимуть задоволення, то власнику нинішніх напівзруйнованих споруд нічого не залишиться, як іти в ногу з часом і думати,  чим зацікавити народ, щоб і йому приносив прибуток.

Юрій:

- Чи задоволені Ви роботою своїх заступників та керівників управлінь та відділів? Можливо, прийшов час комусь посунутись, аби на його місце прийшов більш грамотний фахівець?

- Якщо з`явиться такий фахівець – грамотний, перспективний, з бажанням працювати і приносити користь громаді – я за,  ми ретрограда посунемо самі. І  новому поколінню державних службовців чи спеціалістів органів місцевого самоврядування завжди  застосування знайдемо. Тому на даний момент  хочу сказати, що в цілому задоволений роботою керівників управлінь і підрозділів міськради. Хто не вміє працювати – сам потихеньку звільняється .

Маша:

- Коли у третій школі зроблять басейн, щоб діти могли оздоровлюватися?

- В найближчій перспективі такої можливості не бачу. На сьогодні фінансове забезпечення міста не дозволяє це зробити.

- А навіщо тоді берете на баланс басейн у дитсадку «Теремок»?

- Те, що у «Теремку» – то ще далеко не басейн, а одні стіни. А брати у комунальну власність такі об’єкти ми зобов’язані і повинні думати, що з ними робити далі. Подивимося, що у нас надходитиме до бюджету у наступному році від обнадійливої рентної плати за користування надрами  від підприємств нафтогазовидобувної галузі. Тоді щось можна буде говорити про басейни.

З сайту:

- Скажіть, якби Вам плитку вдома поклали так, як за «Кнєжею» і у міському парку, що б Ви сказали майстрам і чи розрахувались би з ними? Навіщо викидаєте гроші на вітер?

- Вдома плитки не маю. Нічого страшного у виконаних роботах не бачу,витратами «на вітер» не вважаю. Дефекти після «прогулянок» деяких охтирчан на джипах по пішохідних доріжках доведеться  виправляти  за рахунок виконавців,  так само, як і поодинокі випадки браку. Виручить те, що маємо трирічну гарантію на виконані роботи.

Ніна Василівна Єщенко і Валентина Олександрівна Гнітій:

- Звертаємося до Вас у зв’язку із перейменуванням вулиці з Революції на Котелевську. І до цього часу ідуть квитанції на комунальні платежі на адресу Революції. Звертаємося до Міськгазу, на Водоканал, а вони посилають у міськвиконком. Оце така нерозбериха. Нехай би вже залишили нам вулицю революції?

- Рішення про перейменування вашої вулиці скасовано судом за позовом ваших сусідів. Так що вулиці повернули стару назву –  Революції і вона є чинною на сьогоднішній день. Тому вам і надсилають квитанції  із попередньою назвою  ,все вірно.

Мешканці будинку №11 по вул.Перемоги:

- Дякуємо за благоустрій перед фасадом будинку, по плитці краще ходити, ніж по багнюці, яка була у нас багато років. Але за клумбами ніхто не доглядає, суцільні бур`яни. Ні на Паску, ні до 9 травня нічого не робилося.

- Дякую. Дійсно, квітники на закріплених територіях поблизу офісів, магазинів, різноманітних приватних чи орендованих приміщень  бажають бути кращими. Яку б вивіску вони не робили, але бур`яни перед фасадами говоритимуть самі за себе. Не знімаю відповідальності і з себе через бездіяльність інспекції з благоустрою. За півроку роботи – один адміністративний протокол і нульова результативність. Ми обов’язково звернемо увагу на вказану вами проблему.

Ігор:

- Коли, по-Вашому, в Охтирці будуть європейські дороги? А то латаємо-латаємо, а гроші пливуть і асфальтне покриття разом з ними. Чи задоволені Ви якістю укладки дорожнього покриття по вул. Батюка і чи буде підрядник ліквідовувати дефекти?

- Європейські дороги потребують європейського фінансування, а його поки немає. Латаємо не тому , що подобається, а тому, що вимушені. Наразі ми поставили на меті щорічне зменшення обсягів і здешевлення ямкового ремонту із заміною його на ремонт суцільними ділянками. Заплановано такі роботи і на поточний рік, незабаром побачите. Якістю виконаних робіт на вулиці Батюка задоволений, дефекти і брак зафіксовані документами та гарантійними листами підрядника. Скоро будуть виправлені за їхній рахунок, трішки зачекайте.

Григорій:

- В Охтирці останнім часом  з питною водою великі проблеми – то іржава вода біжить, то хлоркою «штиняє», то з крану  гарячої води тече рідина кімнатної температури, а рахунки, як за Боржомі. Що Ви скажете з цього приводу?

- Похвалитися нічим -  надто багато задавнених проблем з комунікаціями. Але роботи почали на ділянках,  де лежали азбестові труби, які взагалі не можна було використовувати для мережі питної води, як це було по вул. Гафановича. Будемо продовжувати поступово виправляти ситуацію.

Любов Григорівна Сталинська:

- По пров. Кириківському мешканці потерпають від асфальтного заводу. А ще дошкуляє пилюка, яку ніхто не прибирає біля обочин. Ми щовесни згрібаємо і чистимо під бордюрами, але бруд ніхто не вивозить і машини знову розтягують по всій дорозі, а пилюка стоїть неможлива!

- Відверто кажучи ,жодного разу не бачив по пр. Кириківському пилюки від проїзду машин. Але дякую – подивимось.

Василь Іванович:

- Які ще новації  відбуваються з територією колишнього Нафтопроммашу?  Вже все «приватизували», чи щось залишилося? Молокозавод, заправка, мийка для молоковозів, що взагалі там відбувається, скільки і яких підприємств на утворювали і що тепер на черзі? Ви контролюєте це питання? Чи це територія не підпорядковується місту?

- Не зовсім зрозумів, чому слово «приватизували» взято в лапки? Приміщення ж дійсно викуплені підприємцями міста в процесі ліквідації заводу і перебувають в приватній власності. Місто в цьому процесі участі не брало. А от земля на території заводу комунальна, міська. Деякі підприємці (їх меншість) оформили землю належним чином і поповнюють міську скарбничку. Більшість же робити цього не поспішають. Позиваємось до них через суд. Важко, довго , але нікуди не дінуться-результати вже деякі є, півмільйона у судах уже  виграли і продовжуватимемо далі.

Вікторія:

- Як Ви оцінюєте свою роботу на нинішній посаді і ситуацію в місті?

- Ну, оцінювати не мені , а Вам.  Для себе я завжди гарний :-) . щодо ситуації, то вона складна, але контрольована.

- Цікаво знати Ваше бачення вирішення конфлікту на Україні  і стабілізації ситуації, в тому числі економічної. Чи можливе, по Вашому, відновлення нормальних відносин між Росією і Україною у майбутньому?

- Конфлікту в Україні я не бачу. Є конфлікт МІЖ Україною і Росією. Мали сміливість висловити свою думку і її відстояти. Вихід з конфлікту один –  ПЕРЕМОГА. Спосіб  – працювати, а не скиглити. Відновлення нормальних відносин в осяжному майбутньому не бачу – надто глибока і кривава рана від підлого удару в спину. Таке не забувається поколіннями, немає більше у нас «брата», та й на греця такі родичі?

- Як мерство вплинуло на Ваше особисте життя?

- Зменшило до таких розмірів , що інколи я того особистого  життя й не помічаю.

Геннадій:

- Кажуть, що Ви запальний (вспыльчивый). Ви згодні з такою характеристикою?

- Є такий гріх –  визнаю. Але хіба ж не доведуть?

Продовження “прямого зв’язку” в наступному номері

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: