СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

8 июня 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №23 (1106)

…ДЕПУТАТ ПО-БРАТСЬКИ ПРОМОВЧАВ

Депутат Охтирської міської ради проголосував «за» надання дозволу на розробку документів на землю для свого рідного брата, що стало причиною для звинувачення його Охтирською місцевою прокуратурою у корупційному адміністративному правопорушенні. Цілком справедливо прокуратура побачила у даному факті ігнорування депутатом реального конфлікту інтересів і направила до суду позов з вимогою відмінити результати голосування на сесії міськради з «братського» питання, а самого депутата оштрафувати на 6 800 грн. суд задовольнив законні вимоги у повному обсязі.

…ЗНОВУ ТЕЧЕ НАФТА

На території Бугруватської сільської ради 29 травня знову стався витік нафти. Аварія виникла через розгерметизацію робочої свердловини. Цього разу площа земельної ділянки, залитої нафтою, невелика – близько 50 квадратних метрів. Однак по даному факту місцева прокуратура почала кримінальне провадження за ст. 239 КК України. Нагадаємо, що тільки у січні цього року відбулося два розливи нафти, при цьому посадові особи НГВУ «Охтирканафтогаз» не оповіщали про аварії контролюючі органи, прагнучи приховати подію.

…ГРУНЬ ДАЛА 2 МЛН. НА ЛІКУВАННЯ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Про перипетії із грунською медичною субвенцією ми писали 17 травня у №20 під заголовком «А людям хоч кричи «РЯТУЙТЕ!», тільки хто почує?». На минулій сесії міської ради була прийнята остаточна пропозиція сесії об’єднаної Грунської громади про передачу коштів медичної субвенції у вигляді міжбюджетного трансферту з сільського бюджету бо бюджету міста Охтирки у сумі 2 млн.грн. на вторинну медичну допомогу, а саме для надання медичної допомоги жителям Грунської громади у закладах охорони здоровя міста. Нагадаємо, що раніше йшла мова про 1 млн. грн., на що міські депутати не погодилися.

…ДОРОГА ВІД ОХТИРКИ ДО ХАРКОВА НА 4 КМ КОРОТШЕ

Біля села Губарівка Богодухівського району розпочато капітальні ремонтні роботи на шляхопроводі, через закриття якого з 2007 року водії мали долати в об’їзд зайвих 4 км. Про це повідомили в Службі автомобільних доріг в Харківській області. На даний момент виконуються роботи з демонтажу старих частин берегових опор і прогонових споруд, облаштування під’їзних шляхів до будівельного майданчика. Дорожники прогнозують, що завершать роботи в листопаді 2017 року.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: