“ОДНОРУКІ БАНДИТИ” ЗАБРАЛИ ЖИТТЯ

12 июня 2017 | КРИМІНАЛ | 2 коммент. | №23 (1106)

В ОХТИРЦІ В ЗАЛІ ІГРОВИХ АВТОМАТІВ ВБИЛИ ЛЮДИНУ ПОСЕРЕД НОЧІ.

Ми звикли чути, що алкоголізм та наркоманія – це хвороба, яка калічить життєві долі. Чомусь про ігроманію та людей, які залежні від  чергової дози грального адреналіну, згадують нечасто. А таких бідолах, яких засмоктала азартна багнюка, серед нас чимало.

У вівторок 48-річний охтирчанин поплатився життям за дружбу з «однорукими бандитами». Містом одразу поширилася інформація, що нещасний програв чималу суму грошей, за що й був застрелений в приміщенні залу ігрових автоматів на Дачному (де раніше було кафе «Пори року») в ніч з 5 на 6 червня.

В цьому приміщенні гральних автоматів, що на Дачному, вбили людину.

Керівництво Охтирського відділу поліції від коментарів відмовилося по причині браку часу та аби не нашкодити слідству. Тому за офіційними коментарями ми звернулися до керівника Охтирської місцевої прокуратури Юлії Слабунової:

- В Охтирці 6 червня о першій годині ночі у приміщенні під вивіскою «Національна лотерея» було вбито чоловіка 1969 року народження. За фактом умисного вбивства під процесуальним керівництвом Охтирської місцевої прокуратури проводиться досудове розслідування у кримінальному правопорушенні за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України. На даний час за участю керівництва Охтирської місцевої прокуратури проведено огляд місця події. Було вилучено предмети, які зберігали на собі сліди злочину та мають значення для подальшого слідства.

Наразі працівниками правоохоронних органів проводяться невідкладні слідчі (розшукові) дії, спрямовані на встановлення усіх обставин кримінального правопорушення, а також встановлення особи злочинця.

 Комментарии (2)

 

  1. Пионер пишет:

    Жiночка на фото дуже на Наталю Поклонську схожа.Бува не сестра?Та й за фахом колеги.Тiльки та зараз генерал

  2. прохожий пишет:

    Что же это за “национальная лотерея”,что у неё и в час ночи можно играть?

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: