З ТЕРНОПОЛЯ З ПЕРЕМОГОЮ ПОВЕРНУЛИСЯ ЮНІ НАУКОВЦІ ОХТИРКИ

13 июня 2017 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев |

Із 07 по 09 червня 2017 року у м. Тернопіль  відбувся ХІ Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних екологів у якому взяли участь вихованки гуртка «Географ-науковець» (керівник Хорошун В.В.) ОМЦПО-МАН Шаркова Катерина  (ЗОШ І-ІІІ ст. № 11) та  Канівець Дарина (ЗОШ І-ІІІ ст. № 8).

У заході, програма якого була насиченою і цікавою, взяли участь 15 команд з різних куточків України. У перший день відбулася  екскурсія до Тернопільського обласного краєзнавчого музею та презентації  дослідницьких  робіт  з  екології  «Екологічна  ситуація вашого  місця  проживання:  проблеми  та  шляхи  їх  вирішення», а також  екскурсія «Тернопіль вечірній».

Наступний день учасники провели в м. Кременець. Програма розпочалася з  експедиції екологічною стежкою Національного природного парку «Кременецькі гори» та екологічний  практикум  «Моделювання  екологічної  ситуації  в навколишньому  середовищі  та  прогнозування  її  змін»  в  урочищі «Скелі  Словацького»  НПП «Кременецькі гори».

У цей же день юні екологи провели камеральну обробку даних практикуму та захист проектів за індивідуальними командними завданнями.  Відбулася і екологічна екскурсія на гору Бона (м. Кременець).

В останній день на урочистому  закритті  ХІ  Всеукраїнського  експедиційно-польового збору команд юних екологів були підведені підсумки.

Юні екологи з Охтирки посіли 2 місце у номінації «Захист проектів за індивідуальними  командними темами з польового практикуму», 3 місце у номінації «Фотовиставка «Екологічна  ситуація вашого місця проживання: проблеми та шляхи їх вирішення». За підсумком усіх конкурсів команда юних екологів з Охтирки зайняла 3 місце і за високий рівень виконання завдань ХІ Всеукраїнського експедиційно-польового  збору була нагороджена дипломом  ІІІ ступеню.

Вітаємо  Катерину та Дарину, учасників Всеукраїнського збору екологічних загонів та їх керівника Хорошун В.В.  з перемогою!

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: