СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

15 июня 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №24 (1107)

…МІСЬКІ ТЕПЛОМЕРЕЖІ ПОВЕРНУЛИ ДЕРЖАВІ

У прокуратурі Сумщини повідомили про відновлення контролю держави над цілісним майновим комплексом на території Охтирки – міськими тепловими мережами. Відповідну постанову ухвалив Київський апеляційний господарський суд. Прокуратура оскаржила оборудку двадцятирічної давнини, коли охтирські тепломережі перебували на балансі у “Сумиобленерго”, а енергопостачальна компанія передала їх у користування ТОВ “Брокенерго”, хоч і не мала права цього робити. Тепер тепломережами розпоряджатиметься територіальне представництво Фонду держмайна. Місто ж сподівається, що тепер було б логічно передати цілісний майновий комплекс Охтирської ТЕЦ у комунальну власність міста, а вже потім передати його в оренду.

…КІОСКИ ПРИБЕРУТЬ: ДОБРОВІЛЬНО АБО ПРИМУСОВО

Відповідно до рішень виконавчого комітету «Про звільнення земельних ділянок, зайнятих без правових підстав» з 2015 року демонтажу підлягають тимчасові споруди, розміщені поряд з будівлями за наступними адресами: вул. Пушкіна, 153; вул. Петропавлівська, 15; (колишня вул. Петровського); вул. Чайковського, 39; вул. Київська, 107; пров. Миколи Хвильового, 1, (колишній пров. Фурманова). Відділ містобудування та архітектури пропонує власникам указаних споруд до 14 червня добровільно демонтувати тимчасові споруди поряд із зазначеними будівлями. В іншому випадку вони будуть примусово демонтовані, а ті, які є громіздкими та які неможливо демонтувати без пошкодження їх цілісності – демонтовані шляхом часткового пошкодження.

…ЛЮДЯМ З ОСВІТОЮ НІДЕ ПРАЦЮВАТИ

На території Сумської області більше 6 тисяч жителів, які мають диплом про вищу освіту і не можуть знайти роботу. За інформацією Сумського обласного центру зайнятості, зараз на Сумщині у центрах зайнятості перебуває 14603 особи. Із них 44% всіх, хто стоїть на обліку як безробітні, це люди з вищою освітою. Таких на Сумщині майже 6,5 тисяч. Жителів області, які мають професійно-технічну освіту ще більше – 49% громадян, а це понад сім тисяч людей. Решта безробітних отримали загальну середню та початкову освіту. «Як свідчать останні підрахунки, переважна більша частина безробітних – це жінки. На другому місці жителі сільської місцевості. Останнє місце займає молодь до 35 років. Середня тривалість зареєстрованого безробіття в області 146 днів. Середня тривалість пошуку роботу 100 днів», – сказав директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: