39 охтирчан обдурила кредитна спілка

16 июня 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №24 (1107)

Двох охтирчанок, які займалися незаконними кредитними аферами, викрили працівники управління Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю.

Як з‘ясували правоохоронці, 43-річна директорка банківської спілки та її 50-річна подруга-підприємець організували злочинну схему конвертації незаконно отриманих кредитних коштів.

У результаті таких оборудок постраждали 39 жителів Охтирки. За два роки незаконної діяльності підприємливі жінки оформили 48 кредитних договорів на місцевих жителів без їх відома, втягнувши людей у борги на загальну суму в 232 822 гривні.

Під час слідства полісмени встановили, що суми боргових зобов’язань сягали від 9 до 60 тисяч гривень, які вкладались у бізнес однієї з підозрюваних. І хоча спочатку вона справно сплачувала кредити, про які ніхто не знав, врешті-решт, коли справи в бізнесі почали занепадати, підприємниця припинила кредитні виплати, завдавши чималі збитки потерпілим.

Наразі обом підозрюваним уже оголосили підозру одразу за декількома статтями Кримінального кодексу України – ст. 366 (службове підроблення), ст. 222 (шахрайство з фінансовими ресурсами), ст. 358 (підроблення документів) та за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), кримінальні провадженні направлені на розгляд суду. Жінкам загрожує ув’язнення строком до шести років, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: