НАФТОВІ ГАНГСТЕРИ: КОГО ЗНЯЛИ З ТРУБИ

16 июня 2017 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | Нет комментариев | №24 (1107)

При спробі здійснення незаконної врізки у нафтопровід для крадіжки нафтопродуктів із трубопроводу НГВУ «Охтирканафтогаз» затримана група, що складалася з семи зловмисників, мешканців різних регіонів України.

Прес-служба обласної прокуратури повідомляє, що дане угруповання автоцистернами вивозило крадені нафтопродукти в сусідні з Сумщиною області. Там добута злочинним шляхом сировина перероблялась на паливо на підпільних міні-заводах і в подальшому реалізовувалась.

Злочинна діяльність велася з вражаючим розмахом. На місці злочину було затримано 5 вантажних спеціально обладнаних автомобіля та вилучено більше 70 тонн сировини, яку злочинці вже встигли викачати з трубопроводу.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину «крадіжка, здійснена в крупних розмірах». 11 червня прокуратура Сумської області чотирьом затриманим. Вони знаходяться в ізоляторі тимчасового утримання. Слідчі дії продовжуються, адже ще потрібно викрити весь злочинний ланцюг, встановити спільників і визначити всі місця переробки краденої нафти і збуту нафтопродуктів. За попередніми оцінками, це злочинне угруповання встигло вкрасти з нафтопроводів сировини майже на 60 млн. грн.

По клопотанню слідчого, за погодженням з прокуратурою, у відношенні до затриманих вибрані запобіжні заходи  у вигляді утримання під вартою 2 місяці з альтернативою внесення застави від 300 до 700 тисяч гривень.

 

 Добавить комментарий

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: