ЛІТО – МАЛЕНЬКЕ ЖИТТЯ

19 июня 2017 | ДОЗВІЛЛЯ, ЖИТТЯ РАЙОНУ | Нет комментариев | №24 (1107)

З початком літа вулицями міста гуляють дзвінкоголосі групи школярів, які відвідують пришкільні табори. Літнє оздоровлення дітей і підлітків на базі рідних навчальних закладів є гарною альтернативою проведенню часу в чотирьох стінах за комп’ютерними іграми чи переглядом телевізору. До того ж не всі батьки мають змогу викласти кругленьку суму грошей за два – три тижні відпочинку в дитячих таборах чи взяти омріяну відпустку тривалістю три літніх місяці. Тому «Роксолана» вирішила перевірити, як відпочивали дітлахи в пришкільних таборах.

Учні 1 та 6 класів Рябинівської школи, Великописарівського району вже встигли визначити найспритнішого рибалку в рамках святкування Дня рибак а на березі місцевої водойми, познайомитися з роботою одного з фермерських господарств регіону, на якому вирощують волохатих свиней, цесарок, фазанів та коней. Завітали рябинівці й до колиски історії та культури Охтирського краю – міського краєзнавчого музею. В планах у школярів та вихователів табору «Сузір`я» відвідати Полтаву та Суми.

Загін “Туристи” пришкільного табору “Сузір’я” поблизу кремнієвої криниці у селі Сидорова Яруга.

Вікторія Юрченко, Катя Бих, Валерія Кириченко, Ангеліна Матюшенко, Максим Коршун з вихователем пришкільного табору «Сузір`я», вчителем зарубіжної літератури Оксаною Моісеєнко в Охтирському краєзнавчому музеї.

Аліна Карпикова та Карина Одража на фермерському господарстві.

Учениця 5 класу Рябинівської школи Великописарівського району сплела розкішний вінок в рамках святкування Дня рибалки.

Сторінку підготувала Олена Кириченко

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: