СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

21 июня 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №25 (1108)

…ЗНОВУ РОЗЛИЛИ НАФТУ

Чергова аварія сталася в ніч з 14-го на 15 червня на землях Кардашівської сільської ради Охтирського району внаслідок розгерметизації нафтогазозбірного колектора. Площа забруднення становила 110 м2. Наразі порив локалізували. «Охтирканафтогаз» проводить заходи з ліквідації наслідків аварії.Нагадаємо, у Охтирському районі нафтопровід проривало вже три рази. А 29 травня нафтопродукти витекли у селі Бугрувате Охтирського району.

…КОМУНАЛЬНЕ МАЙНО ЗДАЄТЬСЯ В ОРЕНДУ

Комісія з питань надання в оренду комунального майна територіальної громади міста Охтирки оголосила конкурс на оренду об’єктів комунальної власності, а саме: нежитлове приміщення по вул. Парковій, 1, площею 54,5 кв.м., на першому поверсі дев’ятиповерхового будинку. Стартовий розмір орендної плати складає – 2685,50 грн. Сума застави становить три стартові розміри орендної плати за об’єкт оренди. Другий об’єкт – нежитлове приміщення по вул. Незалежності, 26, площею 18,2 кв.м., на другому поверсі двоповерхового будинку. Стартовий розмір орендної плати складає – 810 грн. Сума застави становить три стартові розміри орендної плати за об’єкт оренди. Мета оренди – для розміщення офісу. Конкурс відбудеться 30 червня.

…ЧИ ВІДБУДЕТЬСЯ ДЕМАРШ ДЕКОМУНІЗАЦІЇ

На наступну сесію міської ради виноситиметься проект рішення про перейменування вулиці Андрія Шаталова і повернення їй попередньої назви Першотравневої. Підставою стало звернення групи мешканців вулиці та результати громадського обговорення.

…БАКИРІВСЬКІ ЛІСИ ВІДДАДУТЬ СУСІДНЬОМУ ЛІСГОСПУ

Обласна рада має намір надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за межами населених пунктів на території Бакирівської сільради Охтирського району. Мова йде про відведення земельних ділянок орієнтовною площею 526 гектарів для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг із земель державної власності лісогосподарського призначення, розташованих за межами населених пунктів на території Бакирівської сільради, ДП «Тростянецьке лісове господарство» на розроблення (з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою) проектів землеустрою.

 



Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: