НАВІЩО СКЛИКАЛИ ПОЗАЧЕРГОВУ СЕСІЮ?

23 июня 2017 | НОВИНИ | 1 комментарий | №25 (1108)

НА МИНУЛОМУ ТИЖНІ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ТЕРМІНОВО СКЛИКАВ ПОЗАЧЕРГОВУ СЕСІЮ МІСЬКОЇ РАДИ


Засідання сесії: на передньму плані представники новоствореної фракції Микола Кириченко та Роман Грицак

Приводом стала необхідність внесення змін до Програми економічного та соціального розвитку міста на 2017 рік і до бюджету міста із урахуванням зауважень міжвідомчої групи щодо отримання коштів Фонду регіонального розвитку на добудову центральної лікарні. Раніше передбачалося виділеня з міського бюджету на співфінансівання проекту 15 млн. грн. і 52 млн. з Фонду. Тепер вирішено проект затвердити на два роки з остаточним введенням в експлуатацію, при цьому зменшити цьогорічний вклад міста до 8 млн.грн., виключивши з плану придбання медичного обладнання, залишивши тільки будівельні роботи із будівництвом колектора по вул. Петропавлівській. Кошти, що залишилися вільними, депутати за пропозицією мера вирішили не перерозподіляти, а все одно направити на придбання нового медичного обладнання. Поки медики визначаться, що саме їм потрібно, поки пройдуть механізм Прозоро і тендери, якраз і наступний рік не забариться, і будівництво буде повністю завершене, і лікарня – укомплектована.

Міський голова також оголосив подання групи депутатів про створення депутатської фракції  Охтирської міської організації Радикальної Партії Олега Ляшка в Сумській області в Охтирській міській раді сьомого скликання у складі трьох осіб: Григорія Довгаля, Миколи Кириченка та Романа Грицака.

 

 Комментарии (1)

 

  1. 911 пишет:

    наконец то Довгаль нашел свою партию, партию 3.14доров!!! Кем он только не был – отсоЦИалиСТОМ, РЫГОМ и наКОНЕЦ или скорее на свою задницу свое родное нашел!

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: