НЕ СЛУЖБОЮ ЄДИНОЮ…

23 июня 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №25 (1108)

23 червня – День державного службовця

ЩО ЛЮБЛЯТЬ ТА ЧИМ ЗАХОПЛЮЮТЬСЯ ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ У ВІЛЬНИЙ ЧАС?

Про державних службовців ми згадуємо, коли необхідно отримати субсидію, нарахувати пенсію, взяти якусь довідку в ЦНАПі. Апаратні та робочі наради, відеоселектори, факси, реєстри, статистичні дані, звіти, розпорядження – це той інструментарій, за допомогою якого держслужбовці виступають посередниками між владою та народом. Але ж не службою єдиною живуть наші посадовці, багато з них мають цікавий внутрішній світ, хобі, теплі спогади, про які «Роксолана» й попросила розповісти читачам напередодні професійного свята.

Надія Іванівна Нагорна, начальник відділу управління персоналом та інформаційно-технічної підтримки Охтирської РДА

НАДІЯ НАГОРНА ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ З 1982 РОКУ.

Розпочинала кар’єру з посади інспектора по призначенню пенсії та допомог. На сьогоднішній день робота кипить над збиранням довідок про склад родин, відомостей про забезпечення житлово-комунальними послугами, інформації про доходи, аби перепризначити пенсії на новий термін. Роботи багато, адже кількість отримувачів соціальних гарантій з боку держави стає все більшою. На сьогоднішній день близько 8 тис. сімей району з 13 тисяч отримують субсидії.

ЯКЕ ХОБІ МАЄТЕ? – МИ ЗАПИТАЛИ У НАДІЇ НАГОРНОЇ:

- Обожнюю займатися квітникарством та городництвом. Я з чоловіком мешкаю в квартирі, тому аби втілити всі свої ландшафтні ідеї та плани по збільшенню врожайності їздимо на дачу в с. Вербове. Весь двір заквітчаний петуніями, трояндами, гвоздиками, сальвією та клематісом. Є гарний малинник та чудова діляночка з полуницею. На зиму разом з онучкою Софією робимо закрутки, складаємо вітамінні ягоди в лотки, аби заморозити.

Олександр Бессмертний, начальник відділу з питань праці

ОЛЕКСАНДР БЕССМЕРТНИЙ НА ДЕРЖАВНІЙ СЛУЖБІ З 2000 РОКУ.

До повноважень Олександра Івановича входить моніторинг офіційного працевлаштування, атестація робочих місць на відповідність умов праці нормам законодавства та своєчасності виплати заробітної плати (за його словами, в районі вже протягом двох років з цим проблем немає). Левова частка роботи припадає на соціальний захист учасників АТО, яких нараховується в районі близько 210 чоловік.

ЯКІ ПЛАНИ МАЄТЕ НА ВІДПУСТКУ? – МИ ЗАПИТАЛИ У ОЛЕКСАНДРА БЕССМЕРТНОГО:

- Відпустку планую провести на лоні природи разом з родиною. До речі, моя дружина Алла також працює в державній сфері на посаді начальника бюджетного відділу фінансового управління Охтирської РДА. Програма мінімум – частіше вибиратися до річки. Можливо, з’їздимо до Пархомівки: там в музеї унікальні картини експонуються. Програма максимум – повезти дружину з дітьми до моря, аби оздоровитися.

Валерій Павлюк, начальник управління соцзахисту населення РДА

37 РОКІВ ПРИСВЯТИВ ДЕРЖАВНІЙ СЛУЖБІ ВАЛЕРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ ПАВЛЮК, який з жовтня 2005 року й по сьогоднішній день займає посаду начальника управління соціального захисту населення Охтирської РДА.

З ЧОГО ПОЧИНАЄТЬСЯ РОБОЧИЙ ДЕНЬ ТА ЯК ВДАЄТЬСЯ АБСТРАГУВАТИСЯ ВІД РОБОТИ У ВІЛЬНИЙ ЧАС? – МИ ЗАПИТАЛИ У ВАЛЕРІЯ МИКОЛАЙОВИЧА:

- Зазвичай середньостатистичний робочий день починається з апаратної наради, на якій заслуховуємо звіти про виконану роботу спеціалістів управління та намічаємо план роботи на найближчу перспективу. Без цього ніяк, адже останнім часом значно збільшився об’єм роботи управління: з’явилося більше соціально незахищених громадян, учасники АТО та переселенці також потребують соцзахисту від держави. У вільний від роботи час люблю ходити на тихе полювання за грибами, відвідую з друзями лазню, інколи моржую. З дружиною Ніною Миколаївною, яка до речі також працює на державній посаді: є спеціалістом по прийому громадян в Пенсійному фонді, любимо подорожувати. Кожного року відвідуємо Сорочинську ярмарку з колишніми однокурсниками з Полтавського сільськогосподарського технікуму.

Анна Бездрабко

АННА БЕЗДРАБКО, НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ТА УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ АПАРАТУ ОХТИРСЬКОЇ РДА. Кар’єра держслужбовця Анни Миколаївни розпочалася в 1985 року. Тоді юна випускниця Сумського державного університету отримала посаду секретаря голови райвиконкому. Згодом працювала спеціалістом відділу організаційно-кадрової роботи.

ВІД ЧОГО ОТРИМУЄТЕ НАЙБІЛЬШУ НАСОЛОДУ, ОКРІМ РОБОТИ? – МИ ЗАПИТАЛИ У АННИ БЕЗДРАБКО:

- Найприємніші миті мого життя пов’язані зі спілкуванням з онукою Маринкою, якій виповнилося 2 роки і 4 місяці. Кожні вихідні Маринка разом з батьками приходить до мене в гості. Бавиться на подвір’ї. Мій чоловік Олександр Васильович змайстрував для онучки гойдалку та пісочницю. Маринка любить малювати та має до цього хист – всі паркани на обійсті обмальовані А я, коли отримую заробітну плату, одразу до дитячого магазину прямую за черговим сюрпризом для Маринки.

Подружжя Моісєєнків

СВІТЛАНА МОІСЄЄНКО, ГОЛОВНИЙ СПЕЦІАЛІСТ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ОХТИРСЬКОЇ РДА

На державну службу життєва стежина завела Світлану Михайлівну в 2015 році. Із задоволенням розповідає не тільки про роботу, а й про сім`ю. Старша донька Віталіна в цьому році випускниця, претендує на золоту медаль. А навчатися мріє на журналіста чи працівника туристичної сфери. Син Дмитро закінчив дев’ять класів. Мріє про медичний вуз, аби стати хірургом-ортопедом. Чоловік Світлани – Михайло Євгенійович має 10 років стажу державного службовця. З квітня цього року займає посаду головного спеціаліста з питань запобігання та протидії корупції апарату Охтирської РДА.

РОБОТА В ОДНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ – ЦЕ ПЛЮС ЧИ МІНУС ДЛЯ ШЛЮБУ? – МИ ЗАПИТАЛИ У СВІТЛАНИ МОІСЄЄНКО:

- Для мене це переважно плюс. Більше тем для спілкування, багато спільного. Робота ще сильніше прив’язує одне до одного. Буває, що ввечері за сімейною вечерею починаємо обговорювати робочі питання, тоді діти роблять зауваження: залишайте роботу в кабінетах, а вдома й набагато цікавіших тем для спілкування достатньо. Наприклад, чоловік цікавиться полюванням. Разом з сином в будь-яку пору року виїздять за місто, здебільшого в поле, аби вполювати зайця чи качку. Потім чоловік може й сам приготувати дичину. Взагалі, він у мене гарний помічник на кухні. Буває, зранку готую сніданок, потім відволічуся на хвильку, аби нанести макіяж, а сніданок вже на столі.

Спілкувалася Олена Кириченко

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: