Повернення коштів отримувачам субсидії

23 июня 2017 | КОНСУЛЬТАЦІЯ СПЕЦІАЛІСТА, СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ | Нет комментариев | №25 (1108)

Після закінчення опалювального сезону невикористана сума субсидії для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання), постачання холодної та гарячої води і водовідведення, послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення (в разі використання природного газу/електричної енергії для індивідуального опалення) повертається підприємством — виробником/виконавцем такої послуги до бюджету в повному обсязі на підставі акта розрахунку загального обсягу невикористаних сум субсидії.

Частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт•г електричної енергії (в разі використання природного газу/електричної енергії для індивідуального опалення), перераховується на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі.

Якщо з Вашого особового рахунку по газопостачанню для індивідуального опалення здійснено повернення до бюджету невикористаної суми житлової субсидії, Вам необхідно звернутись до 31.08.2017 року до управління соціального захисту населення (м.Охтирка, вул. Перемоги, 1) з наступними документами:

-         паспорт,

-         ідентифікаційний код,

-         довідка з банківської установи про відкритий рахунок (для соціальних виплат),

-         довідка про склад сім’ї (форма 204).

За додатковою інформацією необхідно звертатися до управління соціального захисту населення за адресою: м. Охтирка, вул. Перемоги, 1, відділ соціальних виплат, каб. № 4, тел. 4-15-36.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: