ПРОТЕЗИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО

23 июня 2017 | КОНСУЛЬТАЦІЯ СПЕЦІАЛІСТА, СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ | Нет комментариев | №25 (1108)

Військові дії, що точаться на Сході України, підкосили здоров’я не одного сміливого захисника Вітчизни. Про соціальні гарантії. Зокрема про механізм протезування для учасників АТО розповість начальник управління соцзахисту населення Катерина Сідельник:


- Механізм протезування учасників антитерористичної операції за новітніми технологіями та технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, затверджений постановою КМУ від 1 жовтня 2014 року № 518 та визначений Порядком протезування та ортезування окремих категорій громадян, які брали участь в антитерористичній операції та/або в забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості кінцівки або кінцівок. Даним порядком передбачено безоплатне забезпечення учасників АТО протезними виробами підвищеної функціональності за технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, включаючи витрати на проїзд, проживання, харчування учасника АТО та супроводжуючої його особи (у разі потреби), оплату витрат на заміну куксоприймача та оплату післягарантійного ремонту протезного виробу.

Для здійснення протезування в Україні учасник антитерористичної операції повинен звернутись до вітчизняного протезно-ортопедичного підприємства, а у разі здійснення протезування виробами підвищеної функціональності за технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, учасник АТО або його законний представник подає документи на адресу Фонду: вул. Глибочицька, 72, м. Київ, 04050, попередньо звернувшись до органів соціального захисту населення за місцем реєстрації.

Для отримання подальшої консультації із зазначеного питання просимо звертатися безпосередньо до управління соціального захисту населення Охтирської міської ради за адресою: м. Охтирка, вул. Перемоги, 1, кабінет  № 6, довідки за телефоном   4-15-37.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: