ФОТОПАНОРАМА

25 июня 2017 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №25 (1108)

В ПАРКУ В ПЛИТКИ ВИРОСЛИ НОГИ

Багато зауважень у містян було до якості облаштування тротуарів в міському парку. Але віднедавна вона почала «облазити» з доріжок, як морський загар після тривалих сонячних ванн.

Відпочивальники також дивуються: куди діваються комунальне майно?

Охтирчанка АЛІНА ШЕВЕЛА нечасто проводить дозвілля в парку, але те, що в плитки почали рости ноги, одразу помітила.

А випускниця АНГЕЛІНА ЛУЦИК обурюється з цього приводу: «хтось будує, а хтось недалекоглядний руйнує. Взагалі совість втратили», Аліна Шепеля – говорить Ангеліна.style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6323758767109830"
data-ad-slot="8461701428"
data-ad-format="auto">


НЕ ВИТРИМАЛА ВАГИ АВТІВОК

По вулиці Шевченка тротуар також не може похизуватися ідеальним станом. Поблизу садочку «Теремок» та центру соцреабілітації дітей-інвалідів плитка покришилася, як торішня крига – скоріше за все,  не витримавши ваги автівок, що маневрували на плитці. А метрів зо п’ять далі добрячий шматок тротуару кисне у воді після кожного дощу, що створює певні незручності перехожим та й  самій плитці користі не додає.


ДИНОЗАВРІВ ШКОДА

Не минуло й місяця з тих пір, як в парку поблизу «Кнєжі» оселилися екзотичні звірі. Малеча кожного дня з радістю бавиться з контактними динозаврами. Але нещодавно ми помітили, що один бивень в динозавра вже встиг відколотися, а з нього стирчить шмат арматури.


РЕМОНТ

Поблизу приміщення жіночої консультації з’явилися купи будівельного сміття. Перехожі дивуються, звідкіля вони взялися. Як з’ясувалося, це розпочалися роботи з капітального ремонту медичного закладу. Зараз тривають роботи з облаштування шатрового даху. На все про все виділено з місцевого бюджету 500 тис. грн.


ПРОСТО, АЛЕ ЗІ СМАКОМ

На квітковий оазис ми натрапили на подвір’ї двоповерхівки по вулиці Київській, яка розташована між садочком «Росинка» та «Казка». Запашні петунії, хости, троянди, лілії та папоротники додають клумбі особливого шарму.


 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: