ОХТИРСЬКИЙ СУД ОТРИМАЄ БУДИНОК ПРАВОСУДДЯ

30 июня 2017 | ЖИТТЯ МІСТА | 1 комментарий | №26 (1109)

В № 17 від 26 квітня в матеріалі під назвою «Ремонт суду на 9 мільйонів» ми інформували, що тендер на проведення ремонту нового приміщення Охтирського міськрайонного суду виграла фірма, яка запропонувала найбільшу ціну.

Але згодом тендер був скасований, оголошений новий, і вже інший підрядник приступив до капітального ремонту колишньої будівлі відділення «Промінвестбанку».

Переможцем нового тендеру став підрядник УМБ об’єднання «СУМИОБЛАГРОБУД», з пропозицією на виконання робіт вартістю 8 770 000 грн. До того ж, дана пропозиція відповідає кваліфікаційним критеріям та умовам тендерної документації, – йдеться в протоколі засідання тендерного комітету.

Згідно з розпорядженням голови Сумської ОДА Миколи Клочка територіальному управлінню Державної судової адміністрації України в Сумській області надано в постійне користування земельну ділянку державної власності (землі житлової та громадської забудови) площею 0,1573 гектара, що розташована в адміністративних межах Охтирської міської ради за адресою: вулиця Ярославського, 2, для розміщення Охтирського місцевого суду. Яким чином приміщення комерційної структури перейшло у власність Державної судової адміністрації, не повідомляється. В принципі, для жителів міста важливіше те, що суд отримає будинок правосуддя в центрі міста і споруда двадцятирічної забудови не руйнуватиметься від незатребуваності.

На початку цього тижня майбутнє приміщення суду було огороджено будівельним парканом, а у вівторок з’явилася будівельна техніка. Працівники активно займалися демонтажними роботами, виносили з приміщення все зайве. Також на даний момент виконуються роботи із ремонту даху: буде облаштована скатна покрівля з утепленням та внутрішнім водостоком. Ми запитали у виконроба КУМБ об’єднання «Сумиоблагробуд» Сергія Ільченка, які роботи будуть проведені, та в які терміни планують вкластися будівельники:

- До нового року плануємо здати весь об’єкт. Будуть проведені роботи із заміни вікон на металопластикові, утеплення фасаду та облицювання його короїдом, будуть замінені всі комунікації: вентиляція, опалення, каналізація, водопостачання. Мешканці гуртожитку часто викидають пляшки та інше сміття з вікон на покрівлю. І аби захистити покрівлю від таких вандалів, будемо робити її з руберойду, потім засиплемо гравієм з бітумом. Зараз роботи на об’єкті виконуються силами 30 працівників.

До речі, послуги на здійснення технічного нагляду на вищезгаданому об’єкті з 2 червня здійснює підрядник ФОП Микола Юрійович Кузьменко. Ціна договору складає 156 000 грн.

 

 Комментарии (1)

 

  1. Гарант пишет:

    Крыша будет покрыта рубероидом. За 9 миллионов. 21ый век…

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: