Стало вiдомо, що…

30 июня 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №26 (1109)

…Тростянець іде на дострокові вибори мера та депутатів

Невдовзі на Сумщині з’явиться ще одна велика ОТГ – Тростянецька. Як повідомив міський голова районного центру Юрій Бова, на минулому тижні сесія Кам’янської сільської ради проголосувала за приєднання сіл Камянка і Каменецьке до міста Тростянець і створення спільно міської ОТГ. Цю подію мер назвав історичною.

Очікується, що після проходження необхідної процедури вже восени будуть проводитися вибори депутатів і голови Тростянецької об’єднаної територіальної громади.

…16 СОБАК ВИЛУЧИЛИ З ОДНІЄЇ КВАРТИРИ

Управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства на звернення громадян, які проживають в багатоповерхівці на Перемоги, 11, організовано доставку 16 собак з однієї з квартир до ветеринарного притулку, де тварин поки що утримують, а потім простерилізують. Існують Правила утримання тварин, але не всі громадяни їх дотримуються, тому дуже прикро, що страждають від цього сусіди та безпосередньо тварини, яких беруть на утримання ті, хто не в змозі забезпечити їм нормальних умов проживання.

…МУЗЕЮ ПОДАРУВАЛИ РАРИТЕТИ

За всю 95-річну історію Охтирського музею ще жодного разу його зібрання не поповнювалося такими цінними історичними експонатами, які передав на минулому тижні відомий сумський мандрівник, фотограф, колекціонер, засновник приватного історичного музею «Причал Одісея» Сергій Гацан. Найбільш цінним з подарунків він вважає сокиру бронзового віку, знайдену біля села Грунь. Також цікаві куфічні дирхеми, які у VІІ-ІХ століттях були валютою на всьому протязі Шовкового шляху, декоративна фібула, оковка лопати, черепки трипільської кераміки. бубенці, що колись прикрашали жіночий одяг. Саме їх тисячолітнім дзвоном Сергій Гуцан відкрив виставку.

…В ОХТИРЦІ ЗА ЗЕМЛЮ ПЛАТИТИ НЕ ХОЧУТЬ

За період січень – травень 2017 року до місцевих бюджетів Сумської області надійшло 232,5 млн. грн плати за землю з юридичних осіб та 19,7 млн. грн плати за землю з фізичних осіб, повідомляє Головне управління ДФС у Сумській області.

Ця сума складає 116 % доведеного урядом індикативного показника (+35 млн. грн). Порівняно з відповідним періодом минулого року сплата збільшилася на 35,3 млн. гривень.Плата за землю включає в себе два види обов’язкових платежів – земельний податок та орендну плату. Перший повинні сплачувати власники землі та землекористувачі, другу – орендарі земельних ділянок, як фізичні, так і юридичні особи. Фізичні особи Сумської області сплатили за 5 місяців 2017 року 2,5 млн. грн земельного податку та 17,2 млн. грн орендної плати. Що стосується юридичних осіб, то ними сплачено 185,1 млн. грн орендної плати та 47,4 млн. грн земельного податку. Найбільші суми податкового боргу з плати за землю у громадян обліковується в Охтирській ОДПІ — 2,7 млн. грн, в Конотопській ОДПІ – 1,7 млн. грн та в Шосткинській ОДПІ – 1,7 млн. гривень.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: