Стало відомо, що…

5 июля 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №27 (1110)

…СЕРЕД 23 МІЛЬЙОНЕРІВ ОБЛАСТІ – 1 З ОХТИРКИ

Як повідомляє преc-служба ГУ ДФС у Сумській області, подано 23 декларації громадянами, доходи яких перевищували 1 млн. грн, які задекларували 147,2 млн. грн доходів. За аналогічний період минулого року подано 41 декларацію з сумою доходів 122 млн. грн. Таким чином, спостерігається збільшення суми доходів на 25,2 млн. гривень. 10 «мільйонерів» проживають у Сумах, 1 – у Охтирці (вперше за кілька останніх років), 1 – у Білопільському районі та 11 – проживають у Сумському районі. В основному «мільйонери» декларували доходи у вигляді інвестиційного прибутку. За словами начальника управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Сумській області Наталії Мірошнікової, з доходів зазначеної категорії платників задекларовано до сплати 21,8 млн. грн податку на доходи фізичних осіб та 2,2 млн. грн військового збору.

…ГАЗ НА ОХТИРЩИНУ РЕВЕРСУЄТЬСЯ

Під час зустрічі керівника апарату облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО з активом Охтирського та Роменського районів у місті Охтирка мова йшла про припинення газопостачання на окремих територіях Охтирського та Роменського районів у зв’язку із закінченням відповідних ліцензій на видобуток газу «Укрнафтою». Керівник апарату наголосив, що відключень газопостачання у Охтирському районі не буде. Можливі лише короткочасні періоди ремонтних робіт. Наразі Охтирщина отримує газові ресурси у реверсному напрямку, тобто з інших місць газотранспортної мережі. Посадовець запевнив, що влада вживає всіх можливих заходів для якомога оперативнішого врегулювання газового питання.

…ХВИЛИНА МОВЧАННЯ ЗА ЗАГИБЛИМ

Юрій Помазан

26 червня стало відомо про загибель добровольця, учасника АТО, уродженця селища Чупахівка Юрія ПОМАЗАНА (позивний Наум). Проживав на Харківщині разом з дружиною та донькою. Повідомлялося, що смерть добровольця настала не в бойових, а в побутових умовах. Поховали бійця на малій батьківщині в День Конституції. У понеділок на апаратній нараді при голові РДА керівники структурних підрозділів адміністрації і органів місцевого самоврядування вшанували пам’ять загиблого хвилиною мовчання.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: