ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: ПЛЮС ДВІ ГРОМАДИ

12 июля 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №28 (1111)

На Сумщині активно обговорюється оновлений Перспективний план створення спроможних об’єднаних територіальних громад, затверджений на сесії обласної ради.

План направлять до Кабінету Міністрів України для підписання. А потім об’єднані громади проведуть вибори і отримають нові владні повноваження, заживуть по-новому.

Рішення про добровільне об’єднання схвалили депутати Карпилівської, Комишанської, Малопавлівської сільських рад Охтирського району Сумської області щодо об’єднання у Комишанську сільську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Комиші.

Об’єднатися вирішили також депутати Чернеччинської, Бугруватської, Кардашівської, Вис очанської, Пологівської, Бакирівської, Сонячненської, Лутищанської, Хухрянської сільських рад щодо об’єднання у Чернеччинську сільську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у с. Чернеччина. До Охтирки села категорично проти приєднуватися (хіба що роздумують про такий варіант у Старій Іванівці), незважаючи навіть на незручність у транспортному сполученні сел, які увійшли в громаду, з Чернеччиною. На стадії завершення децентралізація у Чупахівській селищній раді. Тут села, які входять до складу Мартинівської сільської ради Тростянецького району, мали намір приєднатися до Чупахівської територіальної громади Охтирського району, розірвавши цим межі Тростянецького. Але депутати і громадськість району виступили за те, щоб Мартинівська сільрада залишилась в межах Тростянецького району з правом приєднання до міської територіальної громади.

 



Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: