СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

12 июля 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №28 (1111)

… ЖНИВА 2017 СТАРТУВАЛИ

Збіжжя нового врожаю на ДП «Охтирський комбінат хлібопродуктів» 10 липня було привезено з полів ДП ДГ «Правдинське», що розташоване у Великописарівському районі. Голова Охтирської районної ради Роман Бублик привітав співробітників цих підприємств з початком робіт та висловив сподівання, що сільгоспвиробники нашого регіону продемонструють не тільки гідний результат за результатами жнив, а й забезпечать належною роботою ДП «Охтирський КХП».

… НА УКЛІН ДО ОХТИРСЬКОЇ ІКОНИ

Як повідомляє сайт Сумської єпархії УПЦ, з благословення архієпископа Сумського і Охтирського Євлогія до свята появи Охтирської ікони Божої Матері 13-15 липня 2017 року відбудеться хресна хода за маршрутом Лебедин-Охтирка. Загальна довжина маршруту 65 кілометрів. З питань участі в хресній ході звертатися до протоієрея Василя Шляхтюка за тел. 050-739-52-43 та 098-285-59-36.

… У МАГІЧНУ СІМКУ ПОВІРИЛИ ТРИ ПАРИ

В особливий день 07.07.2017 в Охтирському міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Сумській області, як завжди лунав марш Мендельсона і 3 пари щасливих закоханих стали на весільний рушник. А всього у Сумській області 89 пар наречених стали чоловіком і дружиною, повіривши у магію числа сім, сподіваючись, що ця дата допоможе їм збудувати щасливу міцну родину.

…КИШКОВА ПАЛИЧКА КИШИТЬ У ВОРСКЛІ

За повідомленням ГУ «Сумський обласний лабораторний центр» у Охтирському районі — в 6-ти пробах води з відкритих водойм виявлено лактозопозитивні кишкові палички в кількості від 9500 дм? до 24000дм?. У зв’язку з цим були направлені повідомлення міському голові, директору табору ДТВ «Космос» і в. о. начальника Управління Держпродпотребслужби в місті Охтирка про незадовільний стан води в р. Ворскла.

… ДЕРБІ В ОХТИРЦІ

Футбольні клуби Сумщини зіграють між собою у першому турі Першої ліги. Згідно з результатами жеребкування календаря сезону 2017/2018, яке провела ПФЛ, базова дата матча – 15 липня. ПФК «Суми» приїде в Охтирку грати з ФК «Нафтовик».

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: